Motorcycle Rider 2.0.3997 Apk + Mod for Android

Motosiklet Rider Mod bir Yarış Android Oyunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.0 puan aldı, toplam 9.116 kişi oy kullandı.

genel bakış

Motosiklet binici bağımlılık yarış oyun ile bu yılın akıllı telefonlar üzerinde en gerçekçi karayolu yarış oyunu! Şimdi, sizin için ÜCRETSİZ!

En iyi oyun modları ile aşırı motosiklet yarış tarzı. Keşfetmek için birçok yarış pisti ve sahne bekliyor. Bu yarışta en parlayan yıldız sensin. Büyük garajınızda sportif, akıllı ve havalı motoru seçmek, motoru çalıştırmak, hızlandırmak için dokunmak, motosikleti yatırmak, yol boyunca kırpmak! Hızlanın! Gallop! Acele! Çökme! Servis aracı! Sollamak! Sadece yüzlerce km / s çılgın canavarı kullanma heyecanını yaşayın. Senin fantastik motor ile aşırı yarış oyunu tadını çıkarın!

Önemli

  • Basit kontrollerle birinci şahıs bakış açısı
  • Gerçekçi 3D grafikler, fizik ve ses
  • 3 Oyun Modu: Kariyer Modu, Deneme Sürümü, Sonsuz Mod
  • Zengin parçalar ve değişen sahneler
  • Sürekli güncellenen dünyanın her yerinden modern motorlar!

İndirme: Motorcycle Rider Apk MOD

Motosiklet Sürücüsünü indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Car Stunt Races 3.0.18 – Stunt Car Racing Game +Mod Download

Car Stunt Races: Mega Ramps v3.0.18 + Mod – A fun and exciting racing game …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir