Moonrise Arena 1.8.9 Apk – Mod for Android

Moonrise Arena 1.8.9 APK + Mod for Android hakkında özet

ad Ayın Doğuşu Arenası
Yayımcı
En son sürüm 1.8.9
Platformlar Android 4.4
paket com.MoonlightGames.Alice

genel bakış

Sevgili dostlar, biz size Moonrise Arena APK son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Rol Oynayan Android Oyunudur ve 10.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Moonrise Arena MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.7, toplam 409 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Moonrise Arena, iki bağımsız geliştirici tarafından nostaljik piksel tarzında oluşturuldu.

Bu aksiyon RPG oyununda Alice ve Godric olmak üzere 2 karakterle tanışabilirsiniz. Herkesin benzersiz becerileri, oyun mekaniği ve özellikleri var.

Önemli

Oyun kahramanlarının vatanı ölümsüz yaratıklar ve şeytanlar tarafından işgal edildi. Şimdi daha güçlü olmalılar ve ülkeyi işgalcilerden temizlemeliler.

Oynamak için 20 yer (arenalar) ve 3 zorluk var. Düşmanlar, birkaç saniyede bir arenada rastgele ortaya çıkacak portallardan görünecek. Tüm düşmanlar farklıdır ve kendine özgü özellikleri vardır. Benzersiz düşmanlar bazen ortaya çıkabilir, rastgele istatistikleri vardır ve güçlerini tahmin edemezsiniz. Bu yüzden Moonrise Arena’yı oynamak asla sıkıcı değildir.

Fighing sistemi oldukça suludur: kamera sarsıntıları, çarpma flaşları, sağlık düşmesi animasyonu, her tarafta damla uçuşu. Karakteriniz ve düşmanlarınız hızlı, kaybetmek istemiyorsanız her zaman hareket etmeniz gerekir.

Karakterinizi güçlendirmek için birçok olasılık var. 8 tip ve 6 nadir ekipman vardır. Zırhınızda yuvalar yapabilir ve orada taşlar yerleştirebilirsiniz, ayrıca yükseltilmiş bir tane almak için bir türden birkaç mücevher birleştirebilirsiniz. Kasabadaki demirci, zırhınızı daha da büyüyecek şekilde büyüleyecek ve güçlendirecektir.

Ayrıca arkadaşlarınızla veya rastgele oyuncularla savaşabileceğiniz bir çevrimiçi PvP düello modu var.

 

Moonrise Arena APK Apk indir Oyunu oyna

Moonrise Arena’yı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.8.9 sürümündeki yenilikler

  1. Menü kullanıcı arayüzü değiştirildi;
  2. PvP modu geçici olarak oyundan kaldırıldı;
  3. Bazı hatalar giderildi;

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Clash of Legions 1.606 – strategy-role-playing game “Battle of Legionnaires” Android +mod Download

Clash of Legions – Kingdom Rise v1.606 + Mod – Exciting strategy game “Legionnaires’ Battle” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.