Monopoly 1.2.2 (Full) Apk- Mod for Android

Tekel hakkında özet

ad Tekel APK
Yayımcı Marmelat Oyun Stüdyosu
En son sürüm 1.2.2
Platformlar Android 5.0
paket com.marmalade.monopoly
İndirme: original Monopoly APK

Sevgili dostlar, biz size Tekel APK son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Tahta Android Oyunu ve 100.000’den fazla cihazda yüklü. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com  üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Tekel MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy kullanmaya başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir puan üzerinden 5.0 üzerinden 4.1, toplam 27.609 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

MONOPOLY, popüler Hasbro masa oyunu ve dünya çapında bir milyardan fazla insan tarafından sevilen zamansız bir aile klasiği ile zenginliklere giden yolu satın alın, satın alın ve düzenleyin. Bildiğiniz ve sevdiğiniz masa oyunu mobil ve tabletlerde mevcuttur!

Çok oyunculuda aileniz ve arkadaşlarınızla telefonunuzda MONOPOLY masa oyunu oyna!

Klasik masa oyununu tamamen yeni bir şekilde yaşayın. Android’de Marmalade Game Studio tarafından MONOPOLY güzel bir animasyonlu 3D şehir ile kurulu hayata getiriyor ve tüm ailenin aşık olacak zahmetsiz ve interaktif bir mobil deneyim için özenle tasarlanmıştır.

Önemli

  • BÜYÜK BİR KURUL OYUNU – Hasbro klasiğini kendiniz veya aileniz ve arkadaşlarınızla oynayın!
  • PREMIUM DENEYİMİ – Kazanmak için ödeme yok, reklam penceresi yok, Hasbro tarafından onaylandı
  • EV KURALLARI – En yaygın ev kurallarıyla oynayın
  • HIZLI MOD – Hasbro masa oyununu hiç olmadığı kadar hızlı bitir
  • TEK OYUNCU – ​​Zorlu AI’mıza karşı oynayın. Arkadaşlara veya aileye gerek yok
  • ÇEVRİMDIŞI ÇOK OYUNCULU – Birlikte oynayın ve telefonu dönüşler arasında geçirin
  • ÇEVRİMİÇİ ÇOK OYUNCULU – Güvenli bir çevrimiçi deneyim için tüm dünyadaki insanlarla bir MONOPOLY oyunu oyna veya arkadaşlarınla ​​ve ailenle oynamak için özel bir çok oyunculu oyun oluştur

Tekel indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.2.2 sürümündeki yenilikler

Çevrimiçi oyunların daha sorunsuz çalışması için tüm çok oyunculu modlarda iyileştirmeler yaptık.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Dan The Man 1.10.60 – popular arcade game “Dan the Man” Android mod Download

Dan The Man v1.10.60 + Mod – Dan The Man’s popular and wonderful game for Android …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir