Modern Warplanes 1.8.42 Apk + Mod for Android Full Download

Modern Warplanes Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 253,644 kişi oy kullandı.

genel bakış

Modern Warplanes Mod sizi önde gelen hava kuvvetlerinin modern süpersonik jet avcı uçaklarının dünyasına aktarır. Hava hakimiyeti için nihai PvP savaşında dünyanın dört bir yanından milyonlarca asa katılın. İt dalaşı havacılık, çok çeşitli uçaklarda en iyisi.

Modern kuşağın en iyi askeri uçaklarının yanı sıra önde gelen hava kuvvetlerinin uçak prototiplerinde de savaşın. Top gun kanatları oyunu size yanan eylem ile dolu bir jet avcı uçağı PvP atıcı sunuyor. Gökyüzündeki özel operasyon uçaklarından oluşan bir filoyla tanışmak, ekip ve solo PvP savaşına katılmak için taşıyıcıdan kalkış. Bizim oyun çok oyunculu savaş oyunu modları, farklı gökyüzü misyonları ile solo kampanya, HQ baskın, hayatta kalma özellikleri. Bir savaş gök gürültüsü kükrüyor! Çelik kanat komutanını aç ve savaşa katıl!

Önemli

 • PC shooter savaş oyunlarında olduğu gibi muhteşem grafikler: jet avcı uçaklarının tam özellikli 3d gerçekçi modelleri ve savaşın muhteşem görsel efektleri
 • Dünyanın dört bir yanından gelen as pilotlarının uçaklarına karşı savaş: ABD, İngiltere, Almanya, Rusya, Hindistan, Endonezya, Brezilya, Türkiye, Pakistan ve diğerleri
 • 30’dan fazla hava kuvvetleri uçağı: gerçek dünya gök gürültüsü savaş uçakları ve 6. uzay savaşçılarının neredeyse uzay aracı akrobasi yeteneğine sahip 3 prototipi (x-kanat veya kravat avcısı gibi):
  Falcon, Raptor, SU, Mig, Raven, Blackbird, Nighthawk, Boeing, JAS Gripen, Lockheed Blackbird ve daha fazlası
 • Eşsiz özelliklere ve yeteneklere sahip her uçağın kanatlarında kendi ikincil üst topu vardır
 • Kanat takmak için 40’tan fazla top: roketler, füzeler, makineli tüfekler, ısı patlamaları ve hatta lazerler. Uçağınızı donatın ve savaşa acele edin!
 • Destansı yükseltme sistemi ile zırhınızı, kanatlarınızı, hızınızı, hasarınızı, yükleme sürenizi ve diğer özellikleri geliştirin. En iyi as ol!
 • Çevrimiçi ve Çevrimdışı aksiyon oyunu modları: Yalnız Kampanya, HQ baskını, Hayatta Kalma, Yere, suya ve gökyüzündeki düşmanlara karşı PvP
 • Çarpıcı mekanlar: dağlar, sıcak çöller, süpersonik jetlerle dolu buz arazileri ve füze ve mermilerin gök gürültüsü
 • Oyunun enerjisi olmadığı için sınırsız uçak vurun! Savaş savaş uçakları hangarınızı genişletmek ve geliştirmek için epik bonuslar almak için günlük giriş yapın. Harika savaş ödülleriyle birçok başarı

İndirme: Modern Warplanes Apk Full Mod

Modern Warplanes’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Mod bilgisi

Mermiler azalmadan ama artmadan

Ne var ne yok

 1. Paskalya etkinliği! Paskalya yumurtalarını topla ve eşsiz ödüller al
 2. Bazı hatalar giderildi

Modern savaş uçakları hakkında özet APK

ad Modern Savaş Uçakları
Yayımcı GDCompany
En son sürüm 1.8.42
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir