My Home Design Modern City 1.8.1 Apk Full Mod for Android

Modern City hakkında özet

ad Modern Şehir
Yayımcı
En son sürüm 1.8.1
Platformlar Android 4.4
paket com.cookapps.ff.moderncity
İndirme: Orijinal Modern Şehir APK

Sevgili dostlar, size Modern Şehir APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Puzzle Android Oyunudur ve 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.comüzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Modern City MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.6, toplam 24.261 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Modern City’ye hoş geldiniz! Çarpıcı bir NYC arka plan karşı koymak yeni favori ev tasarım oyunu.

Yıldız iç mimar Chloe Williams ve iş ortağı Liam Gold ile birlikte çalışma şansını yakalayın. Başarılı kariyer kadınlarından yeni evli çiftlere, ailelere kadar, müşteriler şu anda Chloe ve Liam ile tanışmaya geliyor!

Hayallerindeki hayatı yaşamak için modaya uygun mutfaklar, rahat oturma odaları, rahatlatıcı yatak odaları ve daha fazlasını tasarlamalarına yardımcı olun! Paraları toplamak ve mobilya, dekor öğeleri ve daha fazlasını seçmek için bunları kullanmak için eğlenceli maç-3 bulmaca çözün! Bu şanslı müşterilerin çok farklı kişilikleri, ihtiyaçları ve fikirleri var, ancak ortak bir şeyleri var: Hepsinin inanılmaz bir ev tasarlamanız için yüksek beklentileri var! Rahatlamak, eğlenmek ve kaliteli zaman geçirmek için mekan yaratmalarına yardımcı olabilir misiniz? Çünkü sonuçta karakteri olmayan bir ev sadece bir ev. Müşterilerinizin bu evleri tatlı tasarımcı evlerine dönüştürmelerine yardımcı olun.

Kolay olmayacak. Gerçek bir tasarımcı olmak ve müşterilerinizin yüzlerine bir gülümseme koymak için alttan yukarı doğru çalışıp oynamak zorunda kalacaksınız, farklı oda ve yerleri değiştireceksiniz. Hayalinizdeki evleri yeniden şekillendirmek, dekore etmek ve furbish etmek ve ev tasarımı oyun dünyasında bir ev ismi olmak için gerekenlere sahip misiniz?

Önemli

  • İç mimar Chloe ve Liam ile tanışın. Çiftler, bekarlar ve aileler, her türlü müşteri sizi bekliyor!
  • Modern City’de mutfaklar, oturma odaları, yatak odaları ve daha fazlasını tasarlayın, yenileyin, tadilat yapın! Tarzınıza ve tercihlerinize göre mobilya ve dekor seçin. Şehirde modaya uygun yerleri dekore etmek ve oluşturmak için dokunun.
  • Heyecan verici ve bağımlılık maç-3 bulmaca oyunları! Para toplamak için bulmaca oyna ve mükemmel ev tasarımını oluşturmak için kullan!
  • İç mimarlar ve müşteriler arasındaki esprili ve eğlenceli sohbetlerin tadını çıkarın!
  • Kendinizi ifade edin ve iç tasarım becerilerinizi geliştirin! Ayrıca, kendi ev makyajınız için ilham alın!
  • Ücretsiz ve çevrimdışı oynayın!
  • Yeni bölümler ve maç-3 bulmaca seviyeleri yakında çıkacak!

En son sürümü indirin

Modern City’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.8.1 sürümündeki yenilikler

Oyun üstü açılır penceresinin açılmaya devam etmesine neden olan bir sorun düzeltildi

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir