Mobile Royale MMORPG 1.13.0 Apk for Android Data Full

Mobil Royale Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 95.784 kişi oy kullandı.

genel bakış

Bu MMORPG’de devam eden ortaçağ savaşına katılın! Lordlar tüm krallıkları fethetmek ve yönetmek için savaşıyorlar. En iyi stratejinizi ve taktiklerinizi kullanın, rakibinize acımasızca saldırın ve gerçek bir savaşçı olun! Zafer için savaş!

Diğer MMORPG’lerin aksine, Mobile Royale Mod , IGG tarafından getirilen çevrimiçi strateji savaş hayranları için 3D gerçek zamanlı küresel bir oyundur! Askerleriniz ve savaşçılarınızı askerleriniz için toplayın ve savaşa yürüyün! Düşmanınızı yıkmak ve topluluğun kimin sorumlu olduğunu bilmesi için en iyi stratejinizi ve taktiklerinizi kullanın!

Bu RTS çok oyunculu çevrimiçi oyunda sayısız seçenek bulacaksınız: şehrinizi inşa edin, karadaki farklı klanlarla ticaret yapın, kendi ordunuzu oluşturmak için çeşitli birlikler eğitin, bir loncaya katılın, ittifaklar kurun ve canlandırıcı savaşlara katılın !

Büyük bir fantezi ortaçağ dünyasında heyecan verici 3D savaşların eyleminin tadını çıkarın! Wyvern veya ejderha gibi yaratıklarla RTS çok oyunculu çevrimiçi savaşlarda savaş! Ve şehrinize bir göz atın: sadece inşa edin ve inşa edin!

Önemli

 • Tüm dünya aynı sunucuda! Gerçek zamanlı çeviriler diğer ülkelerden oyuncularla savaşa izin verir. Müttefiklerinizin yardımıyla dünyayı fethedin ve yönetin!
 • Kendinizi güzel ayrıntılı 3D grafiklere, büyük savaş alanlarına ve nefes kesici bir fantezi dünyasına bırakın!
 • Dreamy Airships ve yüzen bir kale, savaş stratejilerinizin ve ticaret işlerinizin bir parçasıdır. Farklı birlik türleri ve ordu oluşumları savaşa entrika katmanları ekliyor!
 • Komuta ettiğiniz Kahramanlar arasında insanlar, elfler, cüceler ve canavarlar var! Büyük Kahramanlar Salonu’ndaki büyüleyici arka plan hikayeleriyle eğlenin!
 • Asil bir Koruyucu Ejderha sana inanmayı seçti ve şehrini geliştirirken nazikçe savaş alanında öldürmene yardım ediyor.
 • Lir, 5 ırk, 10 Klan, kaotik bir dünya savaşı ve dramatik hikaye senaryolarıyla dolu eksiksiz bir dünya. Kararlarınız yolunuza ve kimin arkadaş veya düşman olacağınıza karar verecektir.

Mobile Royale OBB nasıl kurulur

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.igg.android.mobileroyale” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Ne var ne yok

 1. Elit Canavarlar için Yeni Arama işlevi
 2. Yeni Efsanevi Kahraman [Lu Bu]
 3. Yeni Runes [Shieldstrike], [Assail] ve [Chaser]
 4. New Pass [7 Günlük Uzman Hero Pass]
 5. Yeni [Uzman Kahramanlar]: Branor [Kutsal Işık], Jezebel [Malevolence] ve Elu [Steel Punch]
 6. Optimize Edilmiş Buzul Savaşları
 7. Lonca Hediyesi için gönderenin adını gösterme seçeneği
 8. Optimize Edilmiş Savaş Tekrarı
 9. Çantadaki yeni öğeler için bildirim eklendi
 10. Kaldırıldı [7 Gün Kahraman Geçişi]

İndirme: Mobile Royale Mod APK

Mobile Royale’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod indir OBB indir
Google play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir