Mobile Royale MMORPG 1.16.0 Full Apk for Android- Data

Mobile Royale hakkında özet

ad Mobil Royale
Yayımcı IGG.COM
En son sürüm 1.16.0
Platformlar Android 4.1
paket com.igg.android.mobileroyale
İndirme: Orijinal Mobil Royale APK

Sevgili dostlar, size OBB ile Mobile Royale APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Mobil Royale MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.1, toplam 100.182 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Bu MMORPG’de devam eden ortaçağ savaşına katılın! Lordlar tüm krallıkları fethetmek ve yönetmek için savaşıyorlar. En iyi stratejinizi ve taktiklerinizi kullanın, rakibinize acımasızca saldırın ve gerçek bir savaşçı olun! Zafer için savaş!

Diğer MMORPG’lerin aksine, Mobile Royale Mod , IGG tarafından getirilen çevrimiçi strateji savaş hayranları için 3D gerçek zamanlı küresel bir oyundur! Askerleriniz ve savaşçılarınızı askerleriniz için toplayın ve savaşa yürüyün! Düşmanınızı yere sermek için en iyi stratejinizi ve taktiklerinizi kullanın ve topluluğun kimin sorumlu olduğunu bilmesini sağlayın!

Bu RTS çok oyunculu çevrimiçi oyunda sayısız seçenek bulacaksınız: şehrinizi inşa edin, karadaki farklı klanlarla ticaret yapın, kendi ordunuzu oluşturmak için çeşitli birlikler eğitin, bir loncaya katılın, ittifaklar kurun ve canlandırıcı savaşlara katılın !

Büyük bir fantezi ortaçağ dünyasında heyecan verici 3D savaşların eyleminin tadını çıkarın! Wyvern veya ejderha gibi yaratıklarla RTS çok oyunculu çevrimiçi savaşlarda savaş! Ve şehrinize bir göz atın: sadece inşa edin ve inşa edin!

Önemli

 • Tüm dünya aynı sunucuda! Gerçek zamanlı çeviriler diğer ülkelerden oyuncularla savaşa izin verir. Müttefiklerinizin yardımıyla dünyayı fethedin ve yönetin!
 • Kendinizi güzel ayrıntılı 3D grafiklere, büyük savaş alanlarına ve nefes kesici bir fantezi dünyasına bırakın!
 • Dreamy Airships ve yüzen bir kale, savaş stratejilerinizin ve ticaret işlerinizin bir parçasıdır. Farklı birlik türleri ve ordu oluşumları savaşa entrika katmanları ekliyor!
 • Komuta ettiğiniz Kahramanlar arasında insanlar, elfler, cüceler ve canavarlar var! Büyük Kahramanlar Salonu’ndaki büyüleyici arka plan hikayeleriyle eğlenin!
 • Asil bir Koruyucu Ejderha sana inanmayı seçti ve şehrini geliştirirken nazikçe savaş alanında öldürmene yardım ediyor.
 • Lir, 5 ırk, 10 Klan, kaotik bir dünya savaşı ve dramatik hikaye senaryolarıyla dolu eksiksiz bir dünya. Kararlarınız yolunuza ve kimin arkadaş veya düşman olacağınıza karar verecektir.

En son sürümü indirin

Mobile Royale’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir OBB’yi indir

Mobile Royale OBB nasıl kurulabilir

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.igg.android.mobileroyale” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.16.0 sürümündeki yenilikler

 1. Yeni Özellik: Avatar Çerçevesi
 2. Yeni Özellik: Kale Kuponu
 3. Tüm Yetenek seti bilgilerini göstermek için yeni kullanıcı arayüzü
 4. Yeni Etkinlik: [Min. Harcama Noktası] (Belirli bir zaman dilimi boyunca açık)
 5. Yeni [Uzman Kahramanlar]: Aferlex, Brynhildr, Cynthea
 6. Haritadaki her bir Kale için Cezaevi ve Oyuncunun Ünvanının düzeltilmiş konumları
 7. Guild Şefi’nin değiştirilmesi için düzeltilmiş posta şablonu – Guild Şefi 36 saat çevrimdışıysa sistem postayı her Guild Üyesine gönderir.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir