Mobile Legends: Adventure 1.1.56 Full Apk- Mod for Android

Mobile Legends: Adventure hakkında özet

ad Mobil efsaneler: macera APK
Yayımcı Moonton
En son sürüm 1.1.56
Platformlar Android 4.0
paket com.moonton.mobilehero
İndirme: Orijinal Mobile Legends: Macera APK

Sevgili dostlar, size Mobil Efsaneleri: Macera APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Rol Oynayan Android Oyunudur ve 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com  üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Mobil Efsaneler için önerilen yaş : Macera MOD 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.7, toplam 334.531 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Mobil Efsanelere Dayalı Lisanslı Bir Oyun : Bang Bang ! Bu resmi devam filmi kaçırmak istemiyorsun! Şafak Diyarı’ndaki macera için yeni bir bölüm açalım!

Mobile Legends: Adventure Mod , dev bir dünya haritası, özel kahraman hikayeleri ve rahatlatıcı bir oyun ile benzersiz bir IDLE RPG oyunudur. Çevrimdışı olsanız bile harika kaynaklar elde edebilirsiniz!

Önemli

 • Mobil Efsaneler: Macera, 6 farklı Güçten onlarca Kahraman sunuyor. Benzersiz dizilişinizi ve stratejinizi bize gösterin!
 • Amblem ve Ekipmanları toplayın ve yükseltin, giyin ve güçlendirin!
 • Sadece birkaç dokunuşla bu oyunun tadını çıkarabilirsiniz!
 • Kampanya, Labirent, Babil Kulesi… Her türlü savaş sizi bekliyor!
 • Toplayın, geliştirin ve savaşın! Daha güçlü patronlara meydan oku!
 • Diğer oyunculara meydan okumak için Arena’ya girin!
 • Arkadaşlarınızla bir Guild oluşturun ve birlikte Guild Boss’a meydan okuyun!
 • Layla ile Şafak Ülkesinde maceraya başlayın, tarihin az bilinen gerçeğini ortaya çıkarın ve Ebedi Işık ve Karanlık Savaşı’na tanık olun!
 • Mobil Efsaneler: Macera, Mobil Efsaneler: Bang Bang’in resmi devamıdır!
 • Özenle yeniden işlenen Heroes, bu yeni Boşta oyununda size farklı bir deneyim getirecek!

Mobile Legends: Adventure’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Ne var ne yok

 1. Beceri efektleri ve değerleri Angela için yenilendi, yepyeni bir Bunnylove sizi bekliyor.
 2. 6 Kahramanın Ruh Gemileri uyandı.
 3. Bazı kahraman becerilerinin hedefleme mantığı düzeltildi. Lunox gibi sorunlar, en düşük HP’ye sahip dost birimi iyileştiremezdi.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Darkrise 0.10.6 – “Zadeh Tariki” role-playing game for Android +mod Download

Darkrise – Pixel Classic Action RPG v0.10.6 + Mod – Dark-skinned role-playing game Android original …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir