Miraculous Ladybug & Cat Noir 4.7.01 Full Apk- Mod for Android

Miraculous Ladybug & Cat Noir hakkında özet

ad Mucizevi uğur böceği ve kedi noir APK
Yayımcı TabTale tarafından Crazy Labs
En son sürüm 4.7.01
Platformlar Android 4.4
paket com.crazylabs.lady.bug
İndirme: Orijinal Miraculous Ladybug & Cat Noir APK

Sevgili dostlar, size Mucizevi Uğur Böceği ve Kedi Noir APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Aksiyon Android Oyunudur ve 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com  üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Miraculous Ladybug & Cat Noir MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.4, toplam 613.784 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

RESMİ Mucizevi Uğur Böceği uygulaması – siyah polkadot oyunları ile eski kırmızıların sizi aldatmasına izin vermeyin! Bu oyun gerçek anlaşma!

Bu zorlu, bağımlılık yapıcı ve süper eğlenceli koşucuda Paris kurtarma görevlerinde Mucizevi Uğur Böceği ve Kedi Noir’e katılın ! Sevgili şehriniz Paris’in başı dertte ve sadece yıkımdan kurtarabilirsiniz! Harika süper kahramanlar Mucizevi Uğur Böceği ve Kedi Noir’e dönüşün, Mucizevi evrene girin ve engellerden kaçınarak kötüleri yenerken Paris sokaklarında koşun.

Herkes senin garip bir genç olduğunu düşünüyor. Ama bir GİZLİ var. Gündüzleri sıradan bir genç olabilirsiniz, ancak geceleri bir süper kahraman olursunuz. Aşk şehri, gizemli süpervizör Şahin Moth ve onun şeytani Akumları tarafından ele geçirilme tehlikesi altındadır ve onu kurtarmak size kalmış.

Önemli

  • Çatıları atlayın ve günü kurtarmak için geçitlerden geçin
  • Yolunuzdaki engellerden kaçın
  • Marinette & Ladybug, Adrien & Cat Noir olarak oyna
  • Paris’i keşfederken jetonlar ve diğer sürprizleri toplayın
  • Harika güçlendirmeler topla
  • Tehlikeli kötülerle yüzleşin Karanlık Aşk Tanrısı, Fırtınalı Hava, Bubbler ve daha fazlası

Miraculous Ladybug & Cat Noir’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

4.7.01 sürümündeki yenilikler

Havadaki heyecanı hissedebiliyor musunuz ?! Belki de yeni bir karakterimiz olduğu için! Bu doğru, Mucizevi oyuncular – size Kagami’yi (yani Süper Kahraman Ryuko) vermekten mutluluk duyuyoruz. Artık hem sward-anlayışlı Kagami hem de yıldırım hızında Ryuko ile koşabilir ve Paris’i kurtarabilirsiniz. Süper kalplerinizi oynayın!

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir