Miraculous Ladybug & Cat Noir – The Official Game v4.6.10 Mod Apk

Miraculous Ladybug & Cat Noir – Resmi Oyun v4.6.10 Hileli Mod Apk Paris’in kurtarma görevinde, bu zorlu, bağımlılık yapıcı ve süper eğlenceli koşucu – tek resmi Mucizevi Uğur Böceği ve Kedi Noir oyununda Marinette & Adrien – süper kahramanlar Mucizevi Uğur Böceği ve Kedi Noir’e katılın! Koşmaya, zıplamaya ve Paris’i kurtarmaya hazır olun!

Sevgili şehriniz Paris, süpervizörler tarafından yıkım tehlikesi altındadır ve sadece siz – Marinette & Adrien – diğer adıyla süper kahramanlar Ladybug ve Cat Noir – yıkımdan kurtarabilirsiniz! Sıradan gençler Marinette & Adrien’dan müthiş süper kahramanlar Miraculous Ladybug ve Cat Noir’e dönüş. Mucizevi evrene girin ve engelleri önlemek ve Supervillains yenmek Paris sokaklarında koşmak ve atlamak.

Herkes senin garip gençler olduğunu düşünüyor. Ama bir GİZLİ var. Gündüzleri değirmen gençler olabilirsiniz, ancak gece süper kahramanlar haline gelir ve süpervillaları yenersiniz. Aşk şehri, gizemli süpervizörler Hawk Moth ve kötü Akumas tarafından ele geçirilme tehlikesi altındadır ve Paris sokaklarında koşmak ve atlamak ve yıkımdan kurtarmak size kalmış – süper kahramanlar Uğur Böceği ve Kedi Noir – size kalmış.

* Çatıları atla ve günü kurtarmak için geçitler boyunca koş
* Yolunda engelleri atlat
* Marinette ve Mucizevi Uğur Böceği, Adrien ve Kedi Noir olarak oyna
* Paris’i keşfederken jetonları ve diğer sürprizleri
topla
* dangerous Supervillains Dark Cupid, Stormy Weather, Bubbler ve daha fazlası

HAKKIMIZDA
Crazy Labs, TabTale’nin eğlenceli ve bağımlılık yaratan oyunlar geliştirdiği ve yayınladığı sıradan bir oyun markasıdır. Crazy Labs, her yaştan kitleye yönelik ilgi çekici mobil içerik oluşturmak için dünya genelinde bağımsız geliştirme stüdyolarıyla işbirliği yapıyor.
Bizim gibi: https://www.facebook.com/crazylabsgames
Bizi izleyin: http://www.youtube.com/Tabtale
Bizi ziyaret edin: http://tabtale.com/
Bizi takip edin: @CrazyLabsGames

BİZE ULAŞIN

GİZLİLİK:
Uygulamayı oynamak ücretsizdir ancak bazı oyun içi öğeler ödeme gerektirebilir. Uygulama şunları içerir:
– TabTale ve kullanıcıları sitemize, uygulamalarımıza veya üçüncü taraf sitelerimize yönlendiren bazı üçüncü taraflar için reklam

Gizlilik oynarken başkalarıyla bağlantı kurmak için sosyal ağ bağlantıları bizim için önemlidir. Uygulama, yasal amaçlarla veri toplamayı etkinleştirebilir (örn. Destek sorgularına yanıt verin; uygulamanın özelliklerini ve hizmetlerini etkinleştirin, analiz edin ve iyileştirin; hedefli reklamlar dahil olmak üzere içeriği kişiselleştirin). Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamıza bakın: http://tabtale.com/privacy-policy/. Gönderilen üçüncü tarafların kendi politikalarına tabi olduğunu unutmayın. Uygulamanın kullanımı bizim Kullanım Koşullarına tabidir: http://tabtale.com/terms-of-use/.

MOD:

Para

APK + OBB İNDİR:

Miraculous Ladybug & Cat Noir – The Official Game v4.6.10 Mod Apk – PCLOUD LINK

Miraculous Ladybug & Cat Noir – The Official Game v4.6.10 Mod Apk – ZIPPYSHARE

Miraculous Ladybug & Cat Noir – The Official Game v4.6.10 Mod Apk – DRIVE LINK

Miraculous Ladybug & Cat Noir – The Official Game v4.6.10 Mod Apk – RACATY LINK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir