Minecraft Pandoras Creatures 1.15.2 Mod (1.14.4)

Pandoras Creatures, Minecraft 1.15.2’de , spora çok daha fazla seçenek ekleyebilen bir mod . Bu ilave hususlar Mob. Şimdi bir sürü yeni çete çeşitleri alacaksınız ve bu çetelerin bir kısmı tamamen farklı biyomlarda ve hatta dünyalarda splavnyaet! Spor, atipik dünyada olduğu gibi yeni çetelerle ve Cehennem ve Azalma Dünyasında güncel olabilir. Her insanın mafyası, savaş içindeki inceliklere ek olarak, en iyi şekilde, tüm çetelerin tamamen düşmanca olduğu tekil bir dizi özelliğe sahiptir.

Bu mafyada benzersiz olan nedir?

 • Ek Kraft için gerçekten paha biçilmez bir ganimet elde etmenizi sağlar.
 • Artık geliştirme ve Kraft için kullanılabilecek birçok yeni blok da alabilirsiniz.
 • Her Moba’nın büyüleyici tasarımı, her Moba’yı yumurtlamak için bir dizi seçenek.

Zararlı yeni yaratıklara ve tuhaf hoş yaratıklara sahip bir dünya. Pandoras Yaratıkları 1.15.2 / 1.14.4spora çok sayıda yeni yaratık eklemeye odaklanan bir mod. Bu yeni yaratıklar dünyayı ekstra zararlı bir yer haline getirecek, çünkü bazıları gerçekten zararlı. Her ne kadar hepsi önleme ve tehlike değil. Mod ayrıca evcilleştireceğimiz barışçı yaratıklar da sağlıyor. Bu yaratıklardan birkaçı, değişkenliği genişletmek için kendi varyasyonlarına bile sahiptir. Bu yeni yaratıklardan birkaçı sadece belirli boyutlarda üretilir. Örneğin, Overworld boyutu içinde Arachnon, yengeç, denizatı ve Archid Acidic’i keşfedeceğiz. Oysa Nether boyutunda Hellhound ve Archid Acidic’i keşfedeceğiz. Yaratıklarla birlikte, mod aynı zamanda yeni nesneler yapmamızı da sağlayabilir, çünkü Arachnon Çekiç, bir kerede 3 × 3 blok çıkarmamızı sağlayabilir.

Pandoras Creatures, Minecraft dünyasına bir sürü korkunç ve zararlı yaratık sağladığı anlamına gelen bir moddur ve görünüşe göre modun masaya getirdiği şey tam olarak budur. Vanilya Minecraft’taki yaratık sayısının onlar için yeterli olmadığını gerçekten hisseden oyuncular için iyi bir moddur ve bu yüzden heyecan verici yeni içerik malzemesi ile bazı sorunları hayata geçirmek istiyorlar. Trend söz konusu olduğunda kesinlikle ayırt edici değildir, çünkü aynı faktörü yapan birçok mod vardır, ancak kesin genel tasarım ve uygulama söz konusu olduğunda, Pandoras Creatures kesinlikle diğerlerinden ileri gelmektedir.

Pandoras Yaratıklarının Modu, Minecraft dünyasına, büyük bir örümcek ve golem veya Asidik Archvine’ın oldukça büyük bir karışımı olan Arachnon ile karşılaştırılabilir, karmaşık bir şekilde yaratılmış ve gerçekten dehşet verici yaratıklar sunar. dil ve onları zehirleyin. Buna ek olarak, önemli ölçüde sağlam olmayan Hellhound da olabilir, ancak savaşmak için olağanüstü zararlı olabilecek paketleri turlayarak telafi etmekten daha büyük olabilir.

Genel olarak, Pandoras Creatures, Minecraft dünyasına eksiksiz bir şekilde ustalıkla yaratılmış yaratıklar sağlayan ayırt edici bir trenddir ve seyahatlerinize her başladığınızda daha fazla oturabileceğiniz için genel uzmanlığı çok daha hoş hale getirir.

Pandoras Creatures spora yeni cep telefonları sağlıyor. Aradan geçen süre içinde çok azlar, ancak yazar modları er ya da geç değiştirmeyi ve zaten çok fazla eklemeyi planlıyor. Sadece üçü, normal dünyada, bir örümcek Arachnon’u keşfedecek – örümcek ve golem karışımı, korkunç görünüyor, korkmak için fiyat, mini bir patron, Yengeç – olağandışı bir yengeç, Ağlayabiliyorum, kıyılarda uyuyabilir, müziğe esprili dans edip Hellhound – cehennem, sadece cehennemde uyuyabilir, ağrılı bunalımın yanı sıra ateşe karşı bağışıklığa sahip olabilirsiniz. Er ya da geç, yazar tüm dünyada keşfedilebilecek birçok yeni cep telefonu eklemeyi garanti eder.

Pandoras Creatures, spora düşmanca ve hoş yaratıklar sağlar. Düşman cep telefonları belirli yeteneklere ve uzmanlığa sahiptir ve tüm hayatta kalma stratejisi üzerinde bir etkiye sahip olabilir, bu da onu daha gelişmiş ve zararlı hale getirir, ancak barışçı hayvanlar, tam tersi, bu zararlı ve hassas dünyada hayatta kalmanızı sağlayacaktır.

Mafya Pandoras Yaratıkları

 • Mob’un alışkanlıklarını fark ederek, sadece bunların üstesinden gelebilir veya çarpışmadan uzak durabilirsiniz, işte bazı canlıların özelliklerinin geçici bir açıklaması.
 • Arachon, gece ovalar ve dağ biyomları içinde yumurtlayan Golem ve Spider’ın bir karışımıdır.
 • Arachnon orta derecede sağlam bir canavardır ve korkulmalıdır.
 • Yengeç orta derecede barışçı bir yaratıktır, deniz kıyısında ve sıcak okyanuslarda keşfedeceksiniz. Bir yengeç öldürmek, yemek pişirmek ve restorasyon için yengeç eti alacaksınız.
 • Deniz atı – ısı okyanuslarında yaşar, bir kova ile yakalanmış 10 tamamen farklı tür ve 5 boyut vardır. At yemek ve mücevher yapımı için kullanılır.
 • Acidic Archwin – ormanda ve Boşluktaki bir bitkidir, yanlış yerleştirilmiş oyuncuları yer, Half-Life – Barnacle’den alınan geniş bir yapışkan dil ile çeker.
 • Cehennem Köpeği – Paketler halinde toplanır, düşmanca bir kalabalık yaparlar, çok sağlam görünmüyorlar, ancak miktar, özellikle ocak dirençli iskelet yaratıkları durumunda onları zararlı hale getiriyor.

Arachnon’un çekici.

Mod, Arachnon cinayetinden sonra çıkarılan Arachnon Hammer’ı sağlar, bir darbe ile çekiç 3 × Üç blok yok eder, aslında bir çekiç Thor değildir, ancak madenciler için gerçekten yararlı bir faktördür, bir darbenin 10 kez ekstra kaynak çıkarmasına izin verir ek olarak çekiç, Pvp’de ve çetelerin zulmüne karşı, arkalarındaki araziyi tahrip ederek kullanılabilir.

Pandoras Creatures Mod Nasıl Kurulur

 1. Minecraft Forge’ı İndirin ve Yükleyin
 2. Pandoras Creatures Modunu İndirin
 3. Arşivden çıkarmadan .minecraft \ mods’a kopyalayın
 4. Şimdi oyuna başlayın ve oynayın!

Minecraft 1.15.x / 1.14.x için Bağlantılar İndir

1.15.x 1.14.x

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

DefaultEx vanilla style resource pack [1.18] [1.17.1] [1.16.5] [16x]

DefaultEx – vanilla style resourcepack And this is one of the oldest resource packs that …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir