Minecraft Fabric API 1.16 / 1.15.2 / 1.15.1 / 1.14.4 indir

Minecraft için Fabric API Mod 1.16 / 1.15.2 / 1.14.4 , farklı iş modları için kaynakların başlatılmasına ve sağlanmasına yardımcı olmak için Fabric iş gücü (Minecraft için mod yükleyici) tarafından programlanan bir temel kütüphane modudur , bu nedenle genellikle dışa aktarılır. kurulum boyunca “soru” bölümünde görünüyor. Alt mod şu anda en yararlı kaynak finansal tasarrufları olan bir modeldir ve aynı zamanda birçok modda yardımcı olabilir. Bu tür Çekirdek Modlar nedeniyle, aynı anda birçok mod için hataları güncelleme, değiştirme ve düzeltme daha basit hale gelir. Birçok mod programlamış mod üreticilerinin çoğu bu programlama yaklaşımını kullanır.

Yardımcı mod olarak programlanan Fabric API’sının Minecraft’a kendi kendine kurulum üzerinde hiçbir etkisi yoktur . Spora yeni içerik malzemeleri eklemenin bir alternatifi olarak, farklı modların doğru çalışması için belgeler, kod ve hazır çerçeveler sunacaktır. Yapı API’sı tarafından desteklenen modüller genellikle yapı içinde tipik bir kod kümesi kullanır, bu nedenle dosya ölçümünü azaltmak ve zaman ve optimizasyondan tasarruf etmek için Yapı iyileştirme ekibi bu kodu Yapı API’sına dahil etti. Bu modu, çalışmasını isteyen modları koymaktan daha önce kurmazsanız, sistemin bir spor hatası rapor edeceğini, bir çarpışma olduğunu ve prensip menüsünü yükleyemeyeceğini lütfen unutmayın.

1.16, 1.15, 1.14 için çoğu mod şu anda Kumaş ve Kumaş API’lerini istiyor , bu yüzden Minecraft 1.16, 1.15, 1.14 için modları kullanmak istediğinizde ayarlamanız gereken olumlu mod!

Fabric API , Fabric Modloader’da bazı gelişmiş modların çalışması için teknik bir mod kütüphanesidir . Gerekli değişikliklerin aksaklık ve hatalarla çalışması için ayarlayın.

Fabric API Mod Nasıl İndirilir ve Kurulur

  1. Yapı Mod Yükleyicisini İndirin ve Yükleyin
  2. Yapı API’sı Modunu İndirin
  3. Arşivden çıkarmadan .minecraft \ mods’a kopyalayın
  4. Şimdi oyuna başlayın ve oynayın!

Minecraft 1.16.x / 1.15.x / 1.14.x için Bağlantılar İndir

1.16.x 1.15.x 1.14.x

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Minecraft-FTB Backups – backup of the world

Maud the FTB the Utilities: Backups – backup world.   A simple mod serving one important purpose …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir