Minecraft 1.15.0.55 Apk + Mod Full indir

Minecraft Mod bir Arcade Android oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 3.107.149 kişi oy kullandı.

Sonsuz dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en büyük kalelere kadar her şeyi inşa edin. Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modda oynayın ya da hayatta kalma modunda dünyanın dört bir yanında mayın yapın, tehlikeli çeteleri savuşturmak için silah ve zırh oluşturun. Mobil cihazlarda veya Windows 10’da tek başına veya arkadaşlarınızla oluşturun, keşfedin ve hayatta kalın.

Önemli

  • Marketplace – Marketteki en son topluluk tasarımlarını keşfedin! Favori içerik oluşturucularınızdan benzersiz haritalar, kaplamalar ve doku paketleri edinin.
  • Eğik çizgi komutları – Oyunun nasıl oynandığını değiştirin: öğeleri uzağa verebilir, çeteleri toplayabilir, günün saatini değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.
  • Eklentiler – Ücretsiz Eklentiler ile deneyiminizi daha da özelleştirin! Daha fazla teknolojiye eğilimliyseniz, yeni kaynak paketleri oluşturmak için oyundaki veriye dayalı davranışları değiştirebilirsiniz.
  • Realms – Sizin için barındırdığımız kendi özel sunucunuz olan Realms’te istediğiniz zaman, istediğiniz yerde, en fazla 10 arkadaşınızla platformlar arası oynayın. Uygulama içi 30 günlük ücretsiz deneme sürümünü deneyin.
  • Multiplayer – Çevrimiçi olarak ücretsiz bir Xbox Live hesabıyla 4 arkadaşınızla oynayın.
  • Sunucular – Ücretsiz devasa çok oyunculu sunuculara katılın ve binlerce başka oyuncuyla oynayın! Topluluk tarafından yönetilen devasa dünyaları keşfedin, benzersiz mini oyunlarda yarışın ve yeni arkadaşlarla dolu lobilerde sosyalleşin!

Minecraft Mod APK

Minecraft’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Chess Time Pro 3.4.3.39 – Android online chess game update +free Download

Download Chess Time Pro 3.4.3.39 – Android online chess game update + free Chess Time …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir