Minecraft 1.16.0.61 Full Apk + Mod for Android

Minecraft Mod bir Arcade Android oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 3.263.043 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

Sonsuz dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en büyük kalelere kadar her şeyi inşa edin. Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modda oynayın veya hayatta kalma modunda dünyanın dört bir yanında mayın yapın, tehlikeli çeteleri savuşturmak için silah ve zırh hazırlayın. Mobil cihazlarda veya Windows 10’da tek başına veya arkadaşlarınızla oluşturun, keşfedin ve hayatta kalın.

Önemli

  • Marketplace – Marketteki en son topluluk tasarımlarını keşfedin! En sevdiğiniz içerik oluşturuculardan benzersiz haritalar, kaplamalar ve doku paketleri edinin.
  • Eğik çizgi komutları – Oyunun nasıl oynandığını ayarlayın: öğeleri uzağa verebilir, çeteleri çağırabilir, günün saatini değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.
  • Eklentiler – Ücretsiz Eklentiler ile deneyiminizi daha da özelleştirin! Teknolojiye daha yatkınsanız, yeni kaynak paketleri oluşturmak için oyundaki veriye dayalı davranışları değiştirebilirsiniz.
  • Realms – Sizin için barındırdığımız kendi özel sunucunuz olan Realms’te istediğiniz zaman, istediğiniz yerde, en fazla 10 arkadaşınızla platformlar arası oynayın. Uygulama içi 30 günlük ücretsiz deneme sürümünü deneyin.
  • Multiplayer – Çevrimiçi olarak ücretsiz bir Xbox Live hesabı ile 4 arkadaşınızla oynayın.
  • Sunucular – Ücretsiz devasa çok oyunculu sunuculara katılın ve binlerce başka oyuncuyla oynayın! Topluluk tarafından yönetilen devasa dünyaları keşfedin, benzersiz mini oyunlarda yarışın ve yeni arkadaşlarla dolu lobilerde sosyalleşin!

İndirme: Minecraft Mod APK

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız

Minecraft’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Çeşitli hata düzeltmeleri

Minecraft APK hakkında özet

ad Minecraft APK
Yayımcı Mojang
En son sürüm 1.16.0.61
Platformlar Android 4.2
paket com.mojang.minecraftpe
İndirme: original Minecraft APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

The Amazing Spider-Man 2 1.2.8d – Spider-Man 2 Android game + data Download

The Amazing Spider-Man 2 is the second version of the incredibly beautiful and amazing Spider-Man game …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir