Mine Quest 2 2.2.6 Full Apk +Mod for Android

Mine Quest 2 hakkında özet

ad Mayın arayışı 2 APK
Yayımcı Tapps Oyunları
En son sürüm 2.2.6
Platformlar Android 4.1
paket br.com.tapps.minequest2
İndirme: Original Mine Quest 2 APK

Mine Quest 2 Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 88.726 kişi oy kullandı.

Bir cüce oyununun derinliklerini keşfedin ve Mine Quest’teki bir fantezi ülkesi, her yaş ve büyülü ırk için bir yağma oyunu RPG’si ile destansı eşyalar yaratın!

Bu cüce oyununun kahramanları madenci oyunlarını seven bir cüce Orli ve oyun hazırlama hakkında her şeyi bilen arkadaşı peri Lumi’dir. Bir görevden döndükten hemen sonra, aniden diğer tüm cücelerin kaybolduğunu fark ederler. Şimdi sihirle dolu yeni bir madencilik arayışına girmeleri ve bu gizemli kayboluşu ortaya çıkarmak için cüce dünyayı dolaşmaları gerekiyor. Bir madencilik zindanı paletli macerasına hazır mısın?

Bu nefes kesen kazı oyunu RPG’de, madencilik uzmanımız Orli’nin cücelerin kaderi hakkında yeni ipuçları bulmasına yardımcı olacak eserler arayan beş antik kıtanın yeraltını keşfedin. Mine Quest, yağma oyunları mühendisliğine sahip olduğundan, kaynakları toplamak ve efsanevi silah, zırh ve ekipman üretmenize yardımcı olacak planları bulmak için mayın blokları.

Demircilik bir cüce oyunu olabilir, ancak rahatlayın çünkü yüksek bir elf ozan bile bu derin madenci oyunu RPG’ye katılabilir.

Ancak, bu kolay havadar yağma oyunlarından veya zindan paletli yolculuklarından biri olduğunu düşünmeyin. Yeraltı canavarları, usta bir hazine avcısı olsa bile, Orli için kolaylaşmayacak. Bu yüzden tüm zanaat yeteneklerinizi kullanmaya hazır olun ve bu kazma oyununa doğru yolda korkunç düşmanlarla yüzleşin!

Önemli

  • Bıçaklar, baltalar, kazmalar ve zırhlar, yağma oyunlarında cesur bir madencilik cücesinin ihtiyacı olan her şey
  • Farklı cevherleri ve taşları kazın ve yeni ve daha iyi öğeler yaratmak için işçiliği büyülü özünü kullanın
  • Tıpkı gerçek bir zindan paletli RPG’de olduğu gibi farklı canavarlarla ve düşmanlarla savaşın
  • Fantastik bir hazine avı macerasına atıl ve uzun süredir kayıp cüce hazinelerini ve nadir eserleri bul
  • Bu madenci oyunda bir şeyler havaya uçurmak için bombaları kullanın ve başka hiçbir kazı oyununun sizi göndermediği yere gidin
  • Cüce oyunları elbette son derece bağımlılık yapabilir, ancak hiçbirinin bu gibi oyun mekaniği ve yağma oyunları arayüzü almak kolay değildir

Mine Quest 2’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.2.6 sürümündeki yenilikler

  1. Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirme

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir