Mimo 2.12 Premum Apk for Android Full Apk

Mimo Mod bir Eğitim Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,6 puan aldı, toplam 121.461 kişi oy kullandı.

genel bakış

Kariyerinizi geliştirin, uygulamalar ve web siteleri oluşturun, hatta bir geliştirici olun. Oyun benzeri, bilime dayalı bir öğrenme deneyimiyle Mimo App , kodlamayı almanın dünyanın en etkili yoludur. Mimo Apk , günlük rutininize uyan ve sizi motive eden ısırık boyu egzersizlerin kişiselleştirilmiş öğrenme yolunuzu oluşturur. Siz de kodlayabilirsiniz: 6 milyondan fazla kodlayıcıya katılın ve programlama alın!

Bu uygulama yeni başlayanlar veya kodlamalarını fırçalamak veya yeni bir kodlama dili öğrenmek isteyebilecek daha fazla ara programcılar için idealdir. Her iki durumda da harika! Temiz, işlevsel dersler ile harika bir akışa sahip kullanıcı arayüzü.

Önemli

  • HTML, CSS ve JavaScript
  • piton
  • Java
  • hızlı
  • C ++
  • SQL
  • PHP

https://www.youtube.com/watch?v=cQzi_2r3a-A

İndirme: Mimo Mod APK

Mimo’yu indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google play Download

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir