Millionaire 31.0.0 Full Apk +Mod for Android

Milyoner hakkında özet

ad Milyoner APK
Yayımcı Sony Resimleri Televizyonu
En son sürüm 31.0.0
Platformlar Android 4.4
paket com.sonypicturestelevision.millionaire
İndirme: Orijinal Milyoner APK

Milyoner Mod bir Trivia Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 154.596 kişi oy kullandı.

Oyun şovu trivia sever misiniz? Her zaman bir oyun şovundan kazanmayı eve götürmeyi hayal ettin mi? Şimdi, Milyoner ıvır zıvır şeyler olmak isteyen yetkilisi ile yapabilirsiniz. Hit oyun şovuna dayanarak, şimdi oyun şovu trivia bilginizi gösterebilir ve büyük kazanabilirsiniz!

TV’nin en popüler oyun şovu artık telefonunuzda ve tabletinizde! Trivia bilginizi test edin, seyirciyi arayın, uzman ekibinizi toplayın ve kazanın! Bugün ÜCRETSİZ olarak bir MİLYON SAHİBİ olmak için Para Ağacı’nı en üste ölçeklemek için şimdi indirin!

Geniş bilgi bilginiz var mı? Başkalarına karşı oynamayı seviyor musun? Kazanmak için ailenize, arkadaşlarınıza ve diğer trivia oyuncularına karşı oyunlar oynayın! Müzik, sinema, spor, bilim, matematik ve coğrafya gibi farklı oyun şovu trivia kategorilerindeki soruları yanıtlayarak en önemsiz şeyleri bildiğinizi gösterin. Eğlenceli ve ilginç gerçekleri öğrenerek oyun şovu trivia yıldızı ol!

Önemli

  • Yeni şehirlerin kilidini açın ve yeni Milyoner trivia deneyimleri için dünyayı dolaşın!
  • 50:50 gibi klasik trivia takviyelerini kullanın, seyirciye sorun ve yepyeni bir uzmana sorun!
  • Her trivia mücadelesinde kazanmanıza yardımcı olmak için Trivia uzmanlarından oluşan bir ekibin kilidini açın!
  • Günlük skor tablosunun en üstünde yer alın ve arkadaşlarınıza ve ailenize karşı kazanın!
  • Her zaman yeni trivia ve Kim Milyoner Game Show içerik İçeriği!
  • Çevrimdışı modumuzla hareket halindeyken Milyoner ıvır zıvır şeyler oynayın ve kazanın!

Milyoneri indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Ne var ne yok

Merhaba Milyonerler! Bu, 2020’nin ilk büyük güncellememiz – size yeni etkinlikler ve bir dizi yeni uzman getiriyor, ayrıca oyunumuzun kararlılığını ve görünümünü geliştiriyoruz! Umarız bizim kadar heyecanlısınızdır! Oynadığın için teşekkürler!

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

The Amazing Spider-Man 2 1.2.8d – Spider-Man 2 Android game + data Download

The Amazing Spider-Man 2 is the second version of the incredibly beautiful and amazing Spider-Man game …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir