Millionaire 33.0.1 Apk Full Mod for Android

Milyoner hakkında özet 33.0.1 APK + Mod for Android

ad Milyoner
Yayımcı
En son sürüm 33.0.1
Platformlar Android 4.4
paket com.sonypicturestelevision.millionaire

genel bakış

Sevgili dostlar, size Milyoner APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Trivia Android Oyunu ve 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Milyoner MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. Düzenli olarak en iyi uygulama için oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.4, toplam 175.651 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Oyun şovu trivia sever misiniz? Her zaman bir oyun şovundan kazanmayı eve götürmeyi hayal ettin mi? Artık Milyoner ıvır zıvır şeyler olmak isteyen resmi ile yapabilirsiniz. Hit oyun şovuna dayanarak, şimdi oyun şovu trivia bilginizi gösterebilir ve büyük kazanabilirsiniz!

TV’nin en popüler oyun şovu artık telefonunuzda ve tabletinizde! Trivia bilginizi test edin, seyirciyi arayın, uzman ekibinizi toplayın ve kazanın! Bugün ÜCRETSİZ olarak bir MİLYON SAHİBİ olmak için Para Ağacı’nı en üste ölçeklemek için şimdi indirin!

Geniş bilgi bilginiz var mı? Başkalarına karşı oynamayı seviyor musun? Kazanmak için ailenize, arkadaşlarınıza ve diğer trivia oyuncularına karşı oyunlar oynayın! Müzik, sinema, spor, bilim, matematik ve coğrafya gibi farklı oyun şovu trivia kategorilerindeki soruları yanıtlayarak en önemsiz şeyleri bildiğinizi gösterin. Eğlenceli ve ilginç gerçekleri öğrenerek oyun şovu trivia yıldızı ol!

Önemli

  • Yeni şehirlerin kilidini açın ve yeni Milyoner trivia deneyimleri için dünyayı dolaşın!
  • 50:50 gibi klasik trivia takviyelerini kullanın, seyirciye sorun ve yepyeni bir uzmana sorun!
  • Her trivia mücadelesinde kazanmanıza yardımcı olmak için Trivia uzmanlarından oluşan bir ekibin kilidini açın!
  • Günlük skor tablosunun en üstünde yer alın ve arkadaşlarınıza ve ailenize karşı kazanın!
  • Her zaman yeni trivia ve Kim Milyoner Oyunu olmak İçeriği göster!
  • Çevrimdışı modumuzla hareket halindeyken Milyoner ıvır zıvır şeyler oynayın ve kazanın!

Millionaire APK Apk İndir

Milyoneri indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Download Millionaire Mod Apk v33.0.1

Google Play

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

33.0.1 sürümündeki yenilikler

Tekrar Hoşgeldiniz, Milyonerler! Genel bilginizi düzeltmek için daha iyi bir zaman olamaz! Bu güncelleme yeni Etkinlikler, yeni Uzmanlar ve sevdiğiniz oyunların daha fazlasını getiriyor. Oynadığınız için teşekkürler!

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Dan The Man 1.10.60 – popular arcade game “Dan the Man” Android mod Download

Dan The Man v1.10.60 + Mod – Dan The Man’s popular and wonderful game for Android …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir