Mighty Party: Legends of Battle Heroes Mod Apk 1.49 Full

Mighty Party: Legends of Battle Heroes Mod Apk, renkli savaşlardan oluşan iyi bir RPG sporudur. Spor, oyuncuyu şeytani ve iyinin güçlerinin birbirlerine karşı olduğu büyülü bir dünyaya götürür. Bir komplo diye bir şey yoktur ve vurgu mücadele sistemi ve çekici grafikler üzerinedir. Tüketici bir yönüyle karar vermek isteyebilir, bundan sonra kendilerini belirli bir ortamda göstermek isteyebilirsiniz. İlk olarak, birkaç karakter seçebilir ve bunları küreye yerleştirebilirsiniz. Savaş bilgisayarlı modda gerçekleşecek. Katılımcı, kalenin büyümesi içinde etkileşime ek olarak, kahramanların yeteneklerini ve yeteneklerini geliştirme esnekliğine sahiptir. Genel olarak, kesinlikle, sıkılmayacaksınız.

Mighty Squad: War Heroes – renkli savaşlarla çok oyunculu RPG. İçinde, tüketici, iyi ve kötülüğün karşılaştığı bir yerde mükemmel bir dünyaya girecek. Bu nedenle, arsa burada değil ve inşaatçılar yüksek kaliteli grafikler ve dövüş sistemi ile uğraşmaya karar verdiler. Katılımcı, birçok olaydan birine karar vermeye davet edilir, bundan sonra belirli bir ortamda çevrimiçi savaşlarda kendini gösterebilir. Farklı yeteneklere sahip bir dizi karakter seçtikten sonra, bunları karelere bölünerek küre üzerine yerleştirebilirsiniz. Bundan sonra, savaş bilgisayarlı modda başlıyor. Burada çevre içinde savaşmanın yanı sıra, karakterlerin yeteneklerini geliştirebilir ve kaleyi geliştirebilirsiniz.

Mighty Squad: War Heroes – Sonuçta, öncelikle arenalarda PvP çatışması için tasarlanmış MMO stratejisi. Oyuncular adım adım verilir, ancak aynı zamanda geçici savaşlarda. Oynamak için sadece üç dakikaları var ve canavar lordların sadece savaşa atmaları gerekmiyor, ayrıca yetenekleri ve rakip tarafından küreye kimlerin yerleştirildiği doğru tekniği hesaplamak gerekiyor. Zaferler varlıkları pompalama yetenekleri için çok önemli olacak, alanları keşfetmek yeni öğeler keşfedecek ve dünyanın dikkat çekici bir tarihi geçmişi savaşlar arasındaki duraklamaları aydınlatacak.

Download links

Normal Apk

Mod Apk

Mirror #2 (MOD)

GOOGLE PLAY  DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Darkrise 0.10.6 – “Zadeh Tariki” role-playing game for Android +mod Download

Darkrise – Pixel Classic Action RPG v0.10.6 + Mod – Dark-skinned role-playing game Android original …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir