Miga Town: My World 1.15 Apk Full Mod Data for Android

Miga Town: My World hakkında özet

ad Miga Kasabası: Benim Dünyam
Yayımcı
En son sürüm 1.15
Platformlar Android 4.1
paket com.miga.world
İndirme: Orijinal Miga Town: My World APK

Sevgili dostlar, size OBB ile Miga Town: My World APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Eğitim Android Oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Miga Kasabası için tavsiye edilen yaş : My World MOD 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 3.9, toplam 24.266 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

MIga World, kendi dünyanızı inşa etmenizi ve kendiniz için daha iyi bir hikaye oluşturmanızı sağlayan yeni bir süper uygulamadır. Gizli hazineleri arayın, yüzünüzü on milyarlarca yüz unsurundan değiştirin ve istediğiniz gibi elbise kombinasyonlarını deneyin! Bu sefer, isteyebileceğiniz her şeyi içeren bir dizi koleksiyon hazırladık!

Önemli

Daha fazla yer, Daha fazla karakter, Daha fazla evcil hayvan, Daha fazla giysi seti ve daha fazla aksesuar başlatılacak; Oyun her ay güncellenecek veya daha fazla yer açacak, böylece kendi dünyanızı yaratabilirsiniz!

Tamamen özelleştirilmiş kıyafetler, saç modelleri ve sihirli makyaj, gerçek benliğinizi özelleştirmenizi ve size ait bir hikaye oluşturmanızı sağlar!

En son sürümü indirin

Miga Town: My World’ü indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

YouTube’da Fragmanı İzle

 İndir 

OBB’yi indir

Miga Town: My World OBB nasıl kurulabilir

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.miga.world” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna soktuğunuzda endişelenmenize gerek yok. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.15 sürümündeki yenilikler

  1. MIga Dünyasında Müze Ekle
  2. Yeni ÜCRETSİZ Konum Ekle
  3. Salonda Yeni Saç ve Yeni Yüz Ekle

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Harmony 4.5.4 – Harmony Musical Game: Relaxing Music Android +Mode Download

Harmony: Relaxing Music Puzzle v4.5.4 + Mod – Attractive puzzle and mind game of relaxing …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir