Microsoft Outlook 4.1.53 Apk Mod for Android Full

Microsoft Outlook Mod bir Verimlilik Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 4.764.879 kişi oy kullandı.

genel bakış

Milyonlarca kullanıcının tüm e-posta hesaplarını, takvimlerini ve dosyalarını tek bir noktada bağlamasına yardımcı olan Android için Outlook ile tanışın . Yeni tasarlanan Android için Outlook, tek bir güçlü gelen kutusundan daha fazlasını yapmanızı sağlar.

Önemli iletileri en üstte tutan Odaklanmış gelen kutusuyla neyin en önemli olduğunu görün. Bir sonraki toplantınızı planlamak veya sadece birkaç dokunuşla uygunluk durumunuzu paylaşmak için e-postalarınız ve takviminiz arasında geçiş yapın. Veya Dosyalar listenizden bir belge alın ve sorunsuz bir şekilde bir e-postaya ekleyin.

Önemli

  • Öncelikle en önemli mesajlarınızı, kaydırma hareketlerini ve akıllı filtreleri görüntüleyen odaklanmış bir gelen kutusu ile sorunsuz gelen kutusu yönetimi.
  • Takvime ve dosyalara doğrudan gelen kutunuzdan kolay erişim.
  • Word, Excel ve PowerPoint entegrasyonları gibi hareket halindeyken çalışan özellikler

İndirme: Microsoft Outlook Mod APK

Microsoft Outlook’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google Play Download

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir