Microsoft Launcher 6.0.200303.75251 Apk for Full Android

Microsoft Launcher Mod Kişiselleştirme Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı, toplam 1.065.532 kişi oy kullandı.

genel bakış

Microsoft Launcher Apk , Android telefonunuz ve PC’niz arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapmanızı sağlayan yeni bir ana ekran deneyimi sunar. Microsoft Launcher, PC’nizdeki fotoğrafları veya belgeleri görüntülemeye devam etmenizi kolaylaştırır ve tüm cihazlarınızda daha üretken olmanızı sağlar.

Android Microsoft Launcher Uygulaması , telefonunuzdaki her şeyi düzenlemenize izin veren son derece özelleştirilebilir. Kişiselleştirilmiş feed’iniz, hareket halindeyken takviminizi görüntülemenizi, listeler ve Yapışkan Notlar görüntülemenizi kolaylaştırır. Dijital yardımcınız Cortana, her gün daha fazlasını başarmanıza yardımcı olacak. Microsoft Launcher’ı yeni ana ekranınız olarak ayarladığınızda, favori uygulamalarınızla yeni başlayabilir veya mevcut ana ekran düzeninizi içe aktarabilirsiniz. Gerekirse, önceki ana ekranınıza da erişilebilecektir.

Önemli

  • Kişiselleştirilmiş bir özet akışının ve diğer Microsoft uygulamalarınızla gelişmiş işlevselliğin keyfini çıkarmak için Microsoft Launcher’ı varsayılan ana ekranınız olarak ayarlayın.
  • Haberleri, takvim etkinliklerini, dokümanları ve kişileri bir bakışta görmek için feed’inizi özelleştirin.
  • Takviminizi cihazlarda kolayca yönetmek için takvim kartınızı görüntüleyin.
  • Çocuklarınızın telefonlarında ne kadar zaman harcadıklarını görmek ve onları harita üzerinde, evde veya hareket halindeyken tespit etmek için Aile özelliklerini kullanın.
  • Tarzınıza uygun açık, koyu ve şeffaf temalar arasından seçim yapın.
  • Duvar kağıdı olarak Bing günlük görüntülerin tadını çıkarın veya kendi fotoğraflarınızı kullanın.
  • Uygulamalarınızı özel simge paketleriyle kişiselleştirin ve simgelerinize tutarlı bir görünüm ve his vermek için uyarlanabilir simgeler kullanın.

İndirme: Microsoft Launcher Mod APK

Microsoft Launcher’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir