METAL SLUG ATTACK 5.6.1 Full Apk- Mod (Unlimited AP) for Android

METAL SLUG ATTACK hakkında özet

ad Metal kaydırıcı saldırı APK
Yayımcı
En son sürüm 5.6.1
Platformlar Android 4.1
paket com.snkplaymore.android014
İndirme: Orijinal METAL SLUG ATTACK APK

Sevgili dostlar, size METAL SLUG ATTACK APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. METAL SLUG ATTACK MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.0, toplam 145.730 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

NEOGEO’daki 2D Aksiyon-Atış oyunlarının en iyisi Metal Slug artık Kule Savunma oyunu olarak mevcut! Metal Slug Attack, Metal Slug Savunma’nın bir başka evrimidir. Sonuna kadar tadını çıkarın!

SNK PLAYMORE’un efsanevi oyun serisinin en yeni girişi olan “ METAL SLUG ATTACK Hack ”, herkesin kullanabileceği basit kontrollere ve birbirleriyle sorunsuzca hareket eden ve savaşan 2D nokta piksel karakterlere sahip bir kule savunma oyunudur! Dahası, yeni eklenen “Destek Sistemi” özelliği oyunculara daha derin stratejiler ve daha fazla eğlence sunacak!

“ METAL SLUG ATTACK Mod ”, “ATTACK!” İle her tür oyuncu için farklı görev türlerine sahiptir. oyuncuların Morden Ordusu tarafından işgal edilen askeri üsleri ve “GÜÇ KURTARMA”, “SAVAŞ OKULU” veya “HAZİNE AVCILIK” oyun modlarını serbest bırakmaları gereken oyun modu.

Önemli

Görevleriniz boyunca öğeleri toplayın ve en sevdiğiniz Üniteleri özelleştirmek için kullanın. Onları evrimleştirin, seviyelerini yükseltin veya Ünitelerinizi eşyalarla donatarak becerilerini etkinleştirin !! En etkileyici ve güçlü birimleri yapmaya çalışalım!

Aynı anda 4 oyuncunun oynayabileceği ve oynayabileceği “Gerçek Zamanlı Savaş” moduna ek olarak, 6 güverte eşzamansız savaşlarda bir araya gelebilir! Tüm rakiplerinizi alt edin ve dünyanın en iyi oyuncusu olmak için yeteneklerinizi geliştirin!

“Guild Raid” ve “SPECIAL OPS” oyun modlarında silah arkadaşlarınızla ortak görevlerde savaşın ve sohbet ve posta seçenekleri aracılığıyla onlarla iletişim kurun. En iyi ortaklarınızla “METAL SLUG ATTACK” ın keyfini tam olarak çıkarmayı unutmayın!

METAL SLUG ATTACK’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir

Ekran görüntüleri

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  •  Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

5.6.1 sürümündeki yenilikler

  1. Ekstra Operasyonlar Eklendi
  2. Yeni birimler eklendi
  3. Güncellenmiş Gizem Krank
  4. Giydirme için içerik eklendi
  5. Güncellenmiş Mağazalar
  6. Birkaç hata düzeltildi

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Download Gods and Glory 4.6.1.0 -Gods and Glory” strategy game for Android!

Gods and Glory: War for the Throne – Gods and Glory: War for the Throne …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir