Merge Magic 1.67.0 Apk Mod for Android Full

Merge Magic 1.67.0 Apk Mod Android bir Bulmaca oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 94.492 kişi oy kullandı.

genel bakış

Büyük beğeni toplayan Merge Dragons’un yaratıcılarından yepyeni bir oyun! -Birge Magic’in gizemli dünyasında büyülü masalları ve görevleri keşfet! seyahatiniz için her şeyi daha iyi ve daha güçlü öğelerde birleştirebilirsiniz.

Büyülü yaratıkları taramak için yumurtaları birleştirin, sonra daha güçlü olanları ortaya çıkarmak için onları geliştirin! Zorlu bulmaca seviyeleriyle karşılaşın ve çözün: kazanmak için öğeleri eşleştirin, ardından toplamak ve büyümek için Bahçenize ödülleri geri getirin.

Büyülenmiş topraklardan laneti kaldırmanın tek umudu SİZİN HERŞEYİ BİRLEŞTİRMEYE, yumurtalar, ağaçlar, hazineler, yıldızlar, büyülü çiçekler ve hatta efsanevi yaratıklar.

Bahçenizi mükemmellikle birleştirirken ve harika yaratıklarınızı beslerken harikalar ortaya çıkarın!

Önemli

 • 81 zorluk boyunca eşleştirmek, birleştirmek ve etkileşimde bulunmak için 500’den fazla harika nesneyi keşfedin!
 • Periler, tek boynuzlu atlar, minotorlar ve Butterphants (kelebek ve fil), Peacats (tavus kuşu ve kediler) ve daha pek çok şey görülmemiş melez yaratıklar ortaya çıkar.
 • Bahçeye kötü bir lanet yerleştirildi, sisle savaşın ve restore etmek için laneti kaldırın ve yaratıkların evini geri alın!
 • Bulmaca yolculuğunuzda, kötü cadılarla yolları geçebilirsiniz. Dikkat etmeniz ve dikkatli olmanız gerekecek!
 • Sık etkinliklere katılın, bahçenize geri alabileceğiniz daha gelişmiş yaratıklar kazanın.

İndirme: Merge Magic Apk Mod

Merge Magic’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

 1. Bazı oyuncuların donma ve çökme yaşamalarına neden olan sorunları düzelttik. Sorun yaşamaya devam ederseniz lütfen destek ekibimize ulaşın.
 2. Summary about Merge Magic APK

  Name Merge Magic
  Publisher Gram Games Limited
  Latest Version 1.67.0
  Platforms Android 4.4
  Download original APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Candy Crush Soda Saga 1.192.3 – Soda Candy Puzzle Game Android +Mod Full Download

Candy Crush Soda Saga v1.192.3 +  Mod – Puzzle game “Candy Crush Soda Saga” Android …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir