Mercs of Boom 2.1.4 Full Mod APK

Mercs of Boom 2.1.4 APK + Mod for Android hakkında özet

İsim Paralı Askerler
Yayımcı
En son sürüm 2.1.4
Platformlar Android 5.0
Paket içeriği com.gameinsight.xmercs.gp

Genel Bakış

Sevgili dostlar, size Mercs of Boom APK’sinin son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 100.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

Oyuntakip.com düzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. Mercs of Boom MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 3,8 puan aldı ve toplamda 1.437 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Mercs of Boom Mod , kendi askeri şirketinizin başı olduğunuz büyüleyici bir sıra tabanlı strateji oyunudur. Oyunda, en sofistike silahlar ve profesyonel dövüşçülerden oluşan bir takımın yanı sıra emrinizde bir yüksek teknoloji üssünüz var. İnsanlığın geleceği sizin ellerinizde komutan!

Öne Çıkanlar

  • Sıra tabanlı taktik savaşı ve derin stratejik oyun deneyimini yaşayın.
  • Seçkin askerlere tonlarca ekipman sağlayın: yüksek teknoloji ürünü zırhlar, ölümcül silahlar, implantlar ve aletler.
  • Gelişmiş savaşa erişmek için üssünüzü yükseltin ve fütüristik teknolojiyi araştırın.
  • Destansı bir kampanyada tehdidi durdurmak için her yerde, her zaman ve hatta çevrimdışı oynayın

Mercs of Boom APK Mod Son Sürüm İndir

Mercs of Boom’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

DOWNLOAD

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan kurulum moduna aldığınızda endişelenmenize gerek yok. Otomatik modda her gün gönderilen tüm dosyaları virüsten koruma yazılımıyla tarıyoruz.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyiciyi kullanmanızı öneririz.

  •  Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketindeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum sürecini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosyaları indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.1.4 sürümündeki yenilikler

Mercs of Boom, oyuncuların en modern cihazlarda bile klasik oyunlarımızın keyfini çıkarmasını sağlayan GI Legacy girişimine katılıyor.

Şu andan itibaren, oyuncular düzenli olarak bir ton ek kaynak elde edecekler: kredi, morbidium kristalleri ve nanitler. Herhangi bir talebi karşılamak için bunlardan yeterli olacak, böylece herhangi bir uygulama içi satın alma işlemi yapmanız gerekmeyecek.

Bunun üzerine, yeni cihazlar ve yeni işletim sistemi sürümleri için destek ekledik ve birkaç can sıkıcı hatayı düzelttik.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Sea Port 1.0.216 – a great strategy game “Commercial Port” Android Download

Sea Port v1.0.216 – Exciting strategy game “Commercial Port” for Android A fun and beautiful …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir