[Download Original] Men In Black: Galaxy Defenders 500018 Apk + Mod for Full Android

Men in Black Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 16+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.7 puan aldı, toplam 17.859 kişi oy kullandı.

genel bakış

2020 atış oyunları için yeni, Siyah FPS mobil oyunun resmi Erkekler! Artık Siyah Adamlar dünyasında uzaylılara bürünebilirsiniz! Dünyadaki oyunculara katılın ve gezegeni yıkımdan kurtarın. Suçlu uzaylılar istila ettiler ve onları indirmek bir MiB ajanı size kalmış. Silahınızı seçin ve dünyaya çıkın, görev çağrıları.

Önemli

Atıcı oyunlarını seviyor musunuz? Keskin nişancı ve çok oyunculu oyunların tadını çıkarıyor musunuz? O zaman bu uzaylı çekim PvP tam size göre!

İnsan ve uzaylı MiB ajanlarıyla birlikte çalışarak, bu uzaylı çekim klasiğinde mobil cihazınızda çok sayıda oyun modunu ücretsiz, her yerde ve her zaman oynayabilirsiniz. Oyuncu ve Oyuncu (PvP) modunda dünyanın dört bir yanındaki diğer ajanlara katılın, Boss Savaşlarını deneyimleyin, Arena’ya girin ve bu eğlenceli Birinci Şahıs Nişancı Oyunu’ndan en iyi şekilde yararlanmak için Kampanya modlarını tamamlayın.

Bu, mobil cihazlar için özel olarak tasarlanmış, hızlı tempolu, yoğun ve oynaması ücretsiz bir Men in Black oyunudur. Bugün oyna keskin nişancı! Bugün mevcut olan en iyi atış oyunlarından biri, bu uzaylı atıcı tadını çıkarın! Destansı bir keskin nişancı oyunu, kaçırmak istemediğiniz bir FPS deneyimi!

İndirme: Men In Black Mod APK

Men In Black’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Men In Black artık dünya çapında!
  2. MIB serisinin resmi mobil oyununda Siyah Adamlar’ın saflarına katılın!
  3. Çok çeşitli oyun modları arasından seçim yapın: Kampanya, Patron Savaşları, PvP ve Arena!
  4. Bu kaçırmak istemediğiniz bir destansı FPS uzaylı blaster!

Men In Black hakkında özet APK

ad Siyah Giyen Adam
Yayımcı Sony Resimleri Televizyonu
En son sürüm 500018
Platformlar Android 5.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Cyber ​​Dead 1.0.50.01 -Cyber ​​Dead: Iron Zombies Squad +Mod Download

Cyber ​​Dead v1.0.50.01 + Mod – Cyber ​​Dead game: Iron Zombie Squad Android Normal version …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.