Memorize 1.2.57 Apk +Mod for Android Download

Ezber Mod bir Yaşam Tarzı Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı, toplam 2.524 kişi oy kullandı.

genel bakış

Günlük, Notlar, Günlüğü, Zaman Çizelgesi, Anılar ezberlemek Anılar, notlar, günlük olaylar, sırlar, düşünceler, deneyimler, randevular, etkinlikler, ruh halleri ve fikirleri kaydetmek için tasarlanmış her Android cihaz için Android uygulaması olması gerekir.

Bu kişisel günlük, özel anlarla kişisel Anılarınızı saklayın ve bu güçlü Günlük Kaydı uygulamasını kullanarak hayatınızı takip edin.

Memorize ayrıca bir ruh hali izleyicisi, not editörü, olay planlayıcısı, gider izleyicisi, seyahat günlüğü olarak da kullanılabilir.

Kişisel bir günlük, karalama defteri, wimpy bir çocuğun günlüğü, sevgili günlük, bilim günlüğü, günlük defteri, okul günlüğü, öğrenci günlüğü, günlük süt, kız günlüğü, yazı işleri, cep günlüğü, özelleştirilmiş günlük, araştırma günlüğü, dergi olarak kullanılabilir kitap, günlük planlayıcısı, anıları tırnak mağaza, ücretsiz dergi, ücretsiz çevrimiçi dergi,

Önemli

Anılarınızı başlıklar, fotoğraflar, alıntılar, kalın, italik, alt çizgi, yatay çizgiler, sıralı listeler, numaralı listeler, tablolar, bağlantılar ve daha fazlası ile biçimlendirmek için etkili MARKDOWN desteğimizi kullanın. Anılarınızı güzelce biçimlendirmek için editörde bulunan İŞARETLİ araç setimizi kullanın.

Günlüğü ezberlemek kullanımı kolaydır. İmza paneli, etiketler, kategoriler, ruh halleri ve çok daha fazlasını kullanarak fotoğraf, imza ekleyebilirsiniz. Konum ve hava durumu otomatik olarak Hafızaya eklenir. Etiketler ve kategorilerle Anılarınızı verimli bir şekilde düzenleyin. Memorize’ın güçlü arama özelliği, Anıları anahtar kelimelere göre aramanıza olanak tanır.

Sınırsız temaları destekler. 40’tan fazla ön ayarlı renk ve tema olarak herhangi bir rengi seçmenize izin veren bir renk seçiciden uygulamaya en sevdiğiniz rengi bir tema olarak seçin. Göz yorgunluğunu azaltmak ve pil ömründen tasarruf etmek için Koyu Tema’ya da geçebilirsiniz.

Ezberle, Journal girişlerinizi sonsuza kadar sürdürebilmenizi sağlar. Tüm Anılarınızı Google Drive’a yedekleyin. Bu anıları istediğiniz zaman geri yükleyebilirsiniz.

Şu anda Memorize, Journey & Day One’dan Anıların içe aktarılmasını desteklemektedir. Anılarınızı JSON biçiminde bir ZIP dosyası olarak da dışa aktarabilirsiniz. İleride içe aktarmak için daha fazla seçenek ekleyeceğiz.

İndirme: Memorize Mod APK

Memorize’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Kullanıcılar uygulamada uygulamak için herhangi bir yazı tipi yükleyebilir
  2. Çeşitli hata düzeltmeleri

Ezberlemek APK hakkında özet

ad Ezberlemek
Yayımcı Fair Apps Mobile
En son sürüm 1.2.57
Platformlar Android 5.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir