Memo Creatures 1.0 Mod Full APK

Memo Creatures 1.0 APK + Android için Mod hakkında özet

İsim Memo Yaratıklar
Yayımcı Mad Cat Çözümleri
En son sürüm 1.0
Platformlar Android 4.1
Paket com.madcat.memocreatures

Genel Bakış

Sevgili dostlar, Memo Creatures APK’nin son sürümünü size sunuyoruz . Bu uygulama bir Bulmaca Android Oyunudur ve 1.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. Memo Creatures MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,7 puan aldı ve toplam 548 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Bu maceraya sadece en cesur kaşifler katılabilir! En karanlık zindanlar ve onların sakinleri, cesaretinizi ve çabukluğunuzu test etmek için bekliyor! En korkunç yaratıklarla yüzleşecek kadar güçlü müsün? Tamam, şaka yapıyorum, oldukça tatlılar. Ama aldatıcı. Çok zor! Yaratıklar bir zindanın derinliklerinde çiftler halinde saklanır, bu yüzden hafıza becerilerinizi kullanmanız ve ikisini de aynı anda almanız gerekir!

Öne Çıkanlar

  • Mevcut 2 oyun modu vardır – size en uygun olanı seçin – bir zaman sınırı veya hamle sayısı ile. Mümkün olduğunca uzağa gidin ve daha fazla yeni yaratıkla tanışın!
  • Tamamen reklam eksikliği – hiçbir şey sizi zindanların tüm sırlarını öğrenmekten alıkoyamaz.

Memo Creatures APK Mod Son sürümü indirin

Memo Creatures’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir