Media365 Reader 5.0.2203 Premium Apk Full Mod for Android

Media365 5.0.2203 APK + Mod for Android hakkında özet

İsim Media365
Yayımcı Media365 Inc
En son sürüm 5.0.2203
Platformlar Android 4.1
Paket com.mobisystems.ubreader_west

Genel Bakış

Sevgili dostlar, Media365 APK’sının son sürümünü size sunuyoruz . Bu uygulama bir Kitaplar ve Referans Android APP’sidir ve 5.000.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

Oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. Media365 MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,3 puan aldı ve toplam 249,175 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Media365, tüm türlerden ve kategorilerden harika e-Kitapların ÜCRETSİZ bir çevrimiçi kataloğudur. Burada en yeni en çok satanları, favori klasikleri, popüler romanları ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

Media365 Kitap Okuyucu, akıllı telefonunuz veya tabletiniz için rahat ve özelleştirilebilir bir okuma deneyimi sunarak tüm EPUB ve PDF e-Kitaplarını okumanıza olanak tanır.
Kendi dilinizde okumak için harika ücretsiz e-Kitapları keşfedin. Kendi e-Kitaplarınızı dünyaya yayınlayın!

Öne Çıkanlar

 • Güzel okuma deneyimi – Animasyonlarla, slayt geçişleriyle veya geçiş olmadan sayfa çevirme.
 • Sezgisel ve hızlı gezinme – kitaplarınıza göz atmanıza yardımcı olacak kaydırma kaydırıcısı, sayfa işaretçisi, içindekiler tablosu ve ses düğmesi sayfa kontrolü.
 • Özelleştirilebilir okuma deneyimi – çoklu yazı tipi türleri ve boyutları, parlaklık ayarı ve sayfa yönü ayarları.
 • Gözleri yormayan gece okuma modu.
 • E-Kitabınızın içinde belirli kelime öbekleri veya kelimeler arayın.
 • 18 dilde yerelleştirilmiştir – Bulgarca, Basitleştirilmiş Çince, Felemenkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, Hintçe, Macarca, İtalyanca, Japonca, Korece, Lehçe, Portekizce, Romence, Rusça, İspanyolca, Türkçe ve Vietnamca
 • Kitaplık görünümü, özel küçük resimlerle yeni koleksiyonlar eklemenize ve koleksiyonunuza göz atmak için birkaç kitaplık görünümü arasında geçiş yapmanıza olanak tanır.
 • Kitaplarınızı çoklu seçim ve kolayca düzenlemek için uzun basın.
 • Entegre dosya tarayıcısı – kendi EPUB ve PDF e-Kitaplarınızı cihazınızdan hızlı bir şekilde tarayın ve içe aktarın ve ayrıca tüm e-Kitap klasörlerini içe aktarın.
 • e-Kitaplar, e-posta ekleri olarak alınabilir ve e-posta istemcisinin Önizleme seçeneğinden Media365 Kitap Okuyucusuna aktarılabilir.
 • Kitapları başlığa, yazara veya son kullanıma göre sıralayın.
 • Şu anda önemli olan şeylere odaklanmak için şu anda e-Kitap okuyarak filtreleyin

Media365 APK Mod Son sürümü indirin

Media365’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

DOWNLOAD (INDIR)

 

Download Media365 Mod Apk v5.0.2203

Google Play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir