Medal Heroes 3.2.1 Apk Full Mod for Android

Madalya kahramanları hakkında özet 3.2.1 APK + Mod for Android

ad Madalya Kahramanları
Yayımcı
En son sürüm 3.2.1
Platformlar Android 4.1
paket com.enfeel.MMR
İndirme: Orijinal Madalya Kahramanları APK

Sevgili dostlar, size Madalya Kahramanları APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir rol yapma Android oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Madalya Kahramanları MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.4, toplam 29.315 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Şeytan ordusunu yenmek ve gerçek madalyon sihirbazı olmak için madalyada hareketsiz kalan kahramanları çağır ve uyandır! Kaosa sürüklenen Madalyon Krallığı sizin gibi büyücüler arıyor.

Önemli

Aksiyon, sürekli eylemde 5 kahramanla oynanan öngörülemeyen savaşları paketledi! Beceri düğmelerine basarak basit bir kontrol ile stratejik takım oyunlarının tadını çıkarabilirsiniz!

300’den fazla eşsiz kahramanı toplamanın tadını çıkarın! Şu anda hevesle çağırılmayı bekleyen kahramanlara göz atın.

Olasılık için endişelenme! Verimlilik konusunda endişelenmeyin! Kahramanlar, oyunu oynamadığınız zamanlarda bile gelişir. Eğitim Kampı ile kahramanlarınızı kolayca ve rahatlıkla geliştirin!

10 stratejik PVE ve PVP modu sayesinde sınırsız içerik katılımınızı bekliyor.

İndir Medal Heroes APK Apk Son sürüm

Madalya Kahramanlarını indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

3.2.1 sürümündeki yenilikler

  1. Yeni yarış Demonoid eklendi.
  2. Yeni Kahramanlar eklendi.
  3. Birkaç oyun içi hata giderildi.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Darkrise 0.10.6 – “Zadeh Tariki” role-playing game for Android +mod Download

Darkrise – Pixel Classic Action RPG v0.10.6 + Mod – Dark-skinned role-playing game Android original …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir