MDScan 3.7.16 Apk Mod for Android Full

Mobil Doc Tarayıcı (MDScan) + OCR Mod bir İş Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 500.000’den fazla cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.7 puan aldı, toplam 17.073 kişi oy kullandı.

Oyuna genel bakış

Kameranızla bir resim çekin, birçok geliştirme özelliğini kullanarak düzenleyin, tercih ettiğiniz bir biçime kaydedin ve sosyal medya, e-posta, bulut hizmetlerinde paylaşın.
Tatmin edici değil? Size geri ödeme yapacağız!

MDScan uygulaması , telefon kameranızı kullanarak her türlü belgeyi taramanızı sağlayan bir mobil belge tarayıcıdır. Bu makbuzlar, metin sayfaları, kuponlar, posterler, dergi makaleleri, faturalar, resimler ve basılı belgeler olabilir.

Önemli

  • Herhangi bir görüntüyü PDF formatına dönüştürün.
  • Belge kenarı algılama ve perspektif düzeltme.
  • Geliştirilmiş görüntü kalitesi
  • Hızlı tarama ve çok sayfalı belgeler
  • Kolayca paylaşın ve anında yükleyin

İndirme: Mobile Doc Scanner (MDScan) + OCR Apk 

Mobile Doc Scanner (MDScan) + OCR’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
GOOGLEPLAY DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir