Max Air BMX 1.2.7 Full Apk- Mod for Android

Max Air BMX hakkında özet

ad Max Air BMX
Yayımcı
En son sürüm 1.2.7
Platformlar Android 4.1
paket life.belt.bmx
İndirme: orijinal Max Air BMX APK

Sevgili dostlar, size Max Air BMX APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Spor Android oyunudur ve 50.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com  üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Max Air BMX MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy kullanmaya başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.4, toplam 2.202 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Bir bisiklet seçin ve yarım boruyu yırtın. Büyük hava alın ve çılgınca çevirme ve döndürme hileleri yapın. Büyük hile kombinasyonlarını çıkarın ve Gezegendeki en iyi BMX sürücüsü olun!

Önemli

  • Benzersiz boya işleri ve 5 karakterden oluşan 12’den fazla bisiklet. Hepsini toplayın ve stil ile sürün.
  • Tüm dünyadaki gerçek yaşam yerlerinden yarım boruları ve paten parklarını keşfedin. Mega rampaları başlatın veya havuzu oyun.
  • Kuyruk gemileri, Bar Döndürme, Flairs ve çok daha fazlası. Hileleri birleştirin ve çılgın puanlar alın. Yüksek hızlar ve aşırı yükseklikler ile adrenalin pompalayın.

En son sürümü indirin

Max Air BMX’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna soktuğunuzda endişelenmenize gerek yok. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.2.7 sürümündeki yenilikler

  1. Birkaç düzeltme ve kullanıcı arayüzü iyileştirmesi.
  2. Oyun sırasında diğer uygulamalardan gelen müziklerin çalınmasına izin verildi.

 

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

FCM23 1.0.31 – sports game “Football Club Management 2023” Android +mod

FCM23 Soccer Club Management v1.0.31 + Mod – sports game and simulation “Football Club Management …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir