MatchVentures 20181017 (661) Hileli Mod APK Full

MatchVentures 20181017 APK + Mod for Android hakkında özet

İsim MatchVentures
Yayımcı
En son sürüm 20181017
Platformlar Android 4.1
Paket com.playcademy.matchventures

Genel Bakış

Sevgili dostlar, size MatchVentures APK’sının son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Bulmaca Android Oyunudur ve 1.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

XDroidApps’de barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. MatchVentures MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,5 puan aldı ve toplam 654 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Bu eşsiz yeni 3’lü eşleştirme macerasında Cliffmont Kalesi’nin zindanlarını keşfedin! Karanlık ejderha ustası Dragor tarafından tahrip edilen kaleyi yeniden inşa etmeye yardımcı olacak değerli eşyalar için derinliklerde arama yaparken devasa seviyeleri geçin ve düzinelerce engelin üstesinden gelin. Tek dostunuz leprikon Finley ve cücelerden oluşan ekibinin yardımıyla düşmanlarla savaşın, mağaraları keşfedin ve bulmacaları çözün. Ülkeyi karanlıktan kurtaracak eski bir efsaneyi gerçekleştirin.

Öne Çıkanlar

  • Muazzam seviyeleri geçin.
  • Üstesinden gelinmesi gereken sayısız çevresel engelle karşılaşın.
  • Kalede düşmanlarla savaşın!
  • Cliffmont’un efsanevi kalesini yeniden inşa edin.
  • Muhteşem fantastik film müziği

MatchVentures APK Mod Son sürümü indirin

MatchVentures’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir