Match Masters 2.905 Apk- Mod for Android Download

Maç Ustaları Mod Sıradan bir Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı, toplam 62.006 kişi oy kullandı.

genel bakış

Eğlenceli online maç-3 oyunlarında dünyanın her yerinden rakiplere karşı canlı oyna! Eşleşen diğer oyunlarda binlerce seviye oynadın mı? Maç Ustalarında becerilerinizi başkalarına karşı kanıtlamanın zamanı geldi!

Maç Ustaları’nda oyuncular sırayla aynı oyun tahtasında oynamaya başlarlar, böylece yaptıkları seçimler birbirlerini etkiler. Her hamle tüm oyunun seyrini değiştirme potansiyeline sahiptir ve gerçek Maç Ustaları sadece bir hamlenin skorunu değil, aynı zamanda rakipleri için yaratacağı fırsatları da dikkate alır!

Önemli

 • Arkadaşlarınıza meydan okumak ve gerçek Match Master’ın kim olduğunu bulmak için Facebook ile bağlanın! Kazandığınız her oyun Arkadaşlar Liderlik Sıralamasında en üst sıralarda yer almanıza yardımcı olur ve hediye alışverişi herkesin ilerlemesini artırır!
 • Maç Ustaları kilidini açmak için Boosters, Mikserler, Kıyafetler ve diğer sırlarla dolu!
 • Her gün mevcut yeni turnuvalarda, büyük ödüller ve gerçek zamanlı bir oyun ile diğer oyunculara karşı oynayın.
 • Kupa kazanmak ve becerinizi kanıtlamak için kafa kafaya başkalarına karşı oynayın. Sizinle benzer seviyedeki oyunculara karşı eşleştirileceksiniz, böylece her zaman eğlenceli bir deneyim yaşayacaksınız. Yeni stüdyoların kilidini açmak ve skor tablolarındaki diğer oyunculara karşı rekabet etmek için kupalar kazanın!
 • Topladığınız her mavi yıldız Booster’ınızı şarj ederken, rakibiniz kırmızı daireler toplar
 • Güçlü Booster’ınızı doğru anda kullanın, oyunu lehinize çevirin, tatmin edici geri dönüşler yapın ve büyük kombinasyonlar kazanın!
 • Her biri kendi oyun stili ve efektine sahip 15’ten fazla mevcut korkak Güçlendiriciden birini seçin

İndirme: Match Masters Apk APK

Match Masters’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

 1. Yeni Elmas Güçlendirici – Foxy Roxy!
 2. Oynamak için 4 yeni turnuva!
 3. Tamamlanacak harika yeni Etiket Albümleri
 4. Albümleri ve sayfaları tamamlamak için büyük ödüller
 5. Arkadaşlarınızla ticaret çıkartmaları

Maç ustaları hakkında özet APK

ad Maç Ustaları
Yayımcı Candivore
En son sürüm 2,905
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Bricks Breaker Quest 1.1.13 – Arcade game – “Brick Breaker” Android +Full mod Download

Bricks Breaker Quest v1.1.13 + Mod – Fun arcade game “Brick Breaker” Android Normal version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir