MARVEL Strike Force 3.9.0 Apk Mod Full indir

MARVEL Strike Force Mod bir Rol Yapma Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 383.393 kişi oy kullandı.

genel bakış

In MARVEL Vurucu Gücü Mod , telefonunuz veya tabletiniz için bu aksiyon dolu, görsel açıdan dudak uçuklatan free-to-play oyun müttefikler ve ezeli rakiplerinin yanı sıra savaş için hazır. Yeryüzünde bir saldırı başladı ve Süper Kahramanlar ve Süper Kötüler onu savunmak için birlikte çalışıyorlar! Tamamen yeni bir düşman tehdidine karşı stratejik savaşa girerken Örümcek Adam, Doktor Garip, Groot, Roket Rakun, Loki, Venom, Elektra, Kaptan Amerika ve Demir Adam dahil olmak üzere nihai ekibinizi toplayarak yüke liderlik edin. Savaşma zamanı! Takımınızı toplayın ve Dünya’yı kurtarmak için savaşa hazırlanın!

Önemli

  • Vuruş gücünüzü toplayın ve Iron Man, Captain America, Loki, Elektra, Dr.
  • Süper Kahramanlarınızı ve Süper Kötü Adamlarınızı her zamankinden daha güçlü hale getirmek için donatın ve yükseltin.
  • Savaşa kimi getirdiğiniz önemlidir. Belirli Süper Kahramanları ve Süper Kötü Adamları eşleştirerek düşmanları ortadan kaldırmak için birleşik hamleler yapın. 5v5 savaşlarındaki uzman dövüş taktikleri, Marvel Evreninin en büyük kötülerini yenme gücü veriyor.
  • Kahramanlarınız tek bir dokunuşla dinamik zincir kombinasyonlarını ortaya çıkardığı için çığır açan oyun sinemasını deneyimleyin.
  • Şimdiye kadar piyasaya sürülen en görsel olarak çarpıcı mobil oyun deneyimlerinden birini oynayın. Marvel Süper Kahramanlarınız ve Süper Kötü Adamlarınız telefonunuzda mümkün olduğunca hayata yakın görünüyor!

İndirme: MARVEL Strike Force Mod APK

MARVEL Strike Force’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

MARVEL Strike Force Mod APK Full indir Dowbload

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir