MARVEL Puzzle Quest 206.534433 Apk Full Mod for Android

MARVEL Puzzle Quest hakkında özet

ad MARVEL Yapboz Görevi
Yayımcı
En son sürüm 206.534433
Platformlar Android 4.1
paket com.d3p.mpq
İndirme: orijinal MARVEL Puzzle Quest APK

Sevgili dostlar, size MARVEL Puzzle Quest APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Android ve 10.000.000’dan fazla cihaza yüklendi. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com  üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. MARVEL Puzzle Quest MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.3, toplam 338.933 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Marvel Comics Super Heroes, eşsiz bir Match 3 savaş teknisyeniyle bu Resmi Marvel rol yapma oyununda hayat buluyor! MARVEL Yapboz Görevi!

SHIELD, Süper Köylü Norman Osborn’un ajansın kontrolünü ele geçirmesine ve yerini HAMMER ile değiştirmesine izin vererek, Dark Reign’daki kendi güç aç gündemini açığa çıkararak Iso-8 adlı güçlü bir yeni kaynağı yanlış ele alıyor. Süper Kahramanlar ve Kötü Adamlar, Norman Osborn’un iktidardaki yükselişini sona erdirmek ve Marvel Universe’ye dengeyi geri kazanmak için bu 3 RPG oyununda birleşmelidir!

Süper Kahramanlar ve Süper Kötüler kullanarak kendi destansı rüya takımını oluştur! Zafere giderken Spider-Man, Captain Marvel, Iron Man, Captain America ve Hulk ile oynayın. Thor, Doctor Strange, Deadpool ve daha fazlası! Takımını topla ve dövüş için hazırlan! Maç 3 savaşına hazır olun!

Önemli

 • 15 milyon oyuncudan oluşan bir topluluğa katılın! Şampiyonlarınızı seçin!
 • Stratejinizi mükemmelleştirmek ve kazanmak için 200’den fazla favori MARVEL Süper Kahraman ve Süper Kötüyü toplayın ve yükseltin !
 • Güçlerinizi oluşturmak, yeni yeteneklerin kilidini açmak ve mükemmel Marvel Süper Kahramanlar ekibini oluşturmak ve süper kahraman savaşında düşmanlarınızı devirmek için yeni Destekler bulmak için savaşın!
 • Arkadaşlarınızla ittifaklar kurun ve etkinliklerde ve destansı savaşlarda diğer oyuncularla savaşmak için kolektif gücünüzü kullanın.
 • Süper Kahramanlar takımına Oyuncu ve Oyuncu Turnuvalarında meydan oku. Marvel’in gelecekteki dövüşlerine hazır olun. Harekete hazır mısınız?
 • Yeni karakter ödülleri ve ödülleri için Turnuvalar, İttifaklar ve Sezon Oyunlarında üst sıralara çıkın!
 • Doğrudan Marvel’den yeni etkinlikler, özellikler ve turnuvalar.
 • Marvel’s Frank Tieri (Iron Man, Wolverine, Deadpool) ve Alex Irvine (Iron Man: The Rapture, Daredevil Noir)

Nihai Marvel rüya takımını oluşturmak için X-Men, Avengers, SHIELD, Galaxy Guardians ve daha fazlasından en sevdiğiniz Süper Kahraman karakterlerini toplayın! İster Arch-nemesis Venom’unun yanında Spider-Man oynayın, ister Bayan Marvel halefi Kamala Khan’ın yanında Captain Marvel oynayın, kendi epik Marvel Comics Super Heroes ekibinizi bir araya getirin!

En son sürümü indirin

MARVEL Puzzle Quest’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

206.534433 sürümündeki yenilikler

Kiralamak için YEPYENİ bir karakterle rakiplerinize karşı savaşın, Killmonger dahil SHIELD’e yeni Kahramanlar tanıtın, ödülleri toplayın ve Zihin Taşı Sezonunun sonunu tamamlayın!

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Solitaire Showtime: Tri Peaks Solitaire 22.0.3 – a fun “card show” game for Android! Download

Solitaire Showtime: Tri-Peaks Solitaire v22.0.3 – Interesting card game “Card Show” for Android A simple …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir