MARVEL Puzzle Quest 197.519354 Apk Mod Full

MARVEL Puzzle Quest Mod bir Rol Yapma Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 332.410 kişi oy kullandı.

genel bakış

Marvel Comics Süper Kahramanlar, eşsiz bir Match 3 savaş teknisyeniyle bu Resmi Marvel rol yapma oyununda hayat buluyor! MARVEL Yapboz Görevi!

SHIELD, Süper Kötü Adam Norman Osborn’un ajansın kontrolünü ele geçirmesine ve yerini HAMMER ile değiştirmesine izin vererek, Dark Reign’daki kendi güç aç gündemini açığa çıkararak Iso-8 adlı güçlü bir yeni kaynağı yanlış ele alıyor. Süper Kahramanlar ve Kötü Adamlar, Norman Osborn’un iktidardaki yükselişini sona erdirmek ve Marvel Universe’ye dengeyi geri kazanmak için bu 3 RPG oyununda birleşmelidir!

Süper Kahramanlar ve Süper Kötüler kullanarak kendi destansı rüya takımını oluştur! Zafere giderken Spider-Man, Captain Marvel, Iron Man, Captain America ve Hulk ile oynayın. Thor, Doctor Strange, Deadpool ve daha fazlası! Takımını topla ve savaşa hazırlan! Maç 3 savaşına hazır olun!

Önemli

  • 15 milyon oyuncudan oluşan bir topluluğa katılın! Şampiyonlarınızı seçin!
  • Stratejinizi mükemmelleştirmek ve kazanmak için 200’den fazla favori MARVEL Süper Kahramanınızı ve Süper Kötü Adamınızı toplayın ve yükseltin !
  • Güçlerinizi oluşturmak, yeni yeteneklerin kilidini açmak ve mükemmel Marvel Süper Kahramanlar takımını oluşturmak ve süper kahraman savaşında düşmanlarınızı devirmek için yeni Destekler bulmak için savaşın!
  • Arkadaşlarınızla ittifaklar kurun ve etkinliklerde ve destansı savaşlarda diğer oyuncularla savaşmak için kolektif gücünüzü kullanın.
  • Süper Kahramanlar takımına Oyuncu ve Oyuncu Turnuvalarında meydan oku. Marvel’in gelecekteki dövüşlerine hazır olun. Harekete hazır mısınız?
  • Yeni karakter ödülleri ve ödülleri için Turnuvalar, İttifaklar ve Sezon Oyunlarında üst sıralara çıkın!
  • Doğrudan Marvel’den yeni etkinlikler, özellikler ve turnuvalar.
  • Marvel’s Frank Tieri (Iron Man, Wolverine, Deadpool) ve Alex Irvine (Iron Man: The Rapture, Daredevil Noir)

Nihai Marvel rüya takımını oluşturmak için X-Men, Avengers, SHIELD, Galaxy Guardians ve daha fazlasından en sevdiğiniz Süper Kahraman karakterlerini toplayın! İster Arch-nemesis Venom’unun yanında Spider-Man oynayın, ister Bayan Marvel halefi Kamala Khan’la birlikte Captain Marvel oynayın, kendi epik Marvel Comics Super Heroes ekibinizi bir araya getirin!

İndirme: MARVEL Puzzle Quest Mod APK

MARVEL Puzzle Quest’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

MARVEL Puzzle Quest 197.519354 Apk Mod Full Download indir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Darkrise 0.10.6 – “Zadeh Tariki” role-playing game for Android +mod Download

Darkrise – Pixel Classic Action RPG v0.10.6 + Mod – Dark-skinned role-playing game Android original …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir