MARVEL Future Fight 5.8.0 [ORIJINAL] Apk +Mod Full

MARVEL Future Fight Mod , bir Rol Yapma Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 2.739.316 kişi oy kullandı.

genel bakış

Marvel Universe’den Süper Kahramanlar ve Kötüler içeren destansı bir gişe rekorları kıran aksiyon RPG !

Yenilmezler, Galaksinin Koruyucuları, İnsanlık Dışı, Savunucular, X-Men, Örümcek Adam ve daha fazlası! Marvel Universe’den 200’den fazla karakter oynanabilir!

SHIELD’in kendi yönetmeni Nick Fury gelecekten acil bir mesaj gönderdi… yakınsama dünyayı bildiğimiz gibi yok ediyor! Evrenini savunmaya hazırlan! En sevdiğiniz karakterleri toplayın, görevleri tamamlayın ve en büyük kahraman olmak ve dünyanızı kurtarmak için diğer oyuncularla rekabet edin.

Önemli

  • Tüm güçlerini ortaya çıkarmak için karakterlerini ve teçhizatını yükselt!
  • Özel bonus efektlerden yararlanmak için Avengers veya X-Men gibi klasik takımlar oluşturun.
  • Karakterinizin gücünü artırmak ve kahramanın görünümünü mükemmelleştirmek için yüzlerce üniforma arasından seçim yapın.
  • Kaptan Marvel’den Doctor Strange’e kadar herkesin en sevdiği Süper Kahramanları edinin ve heyecan verici Epic Questleri oynarken onları yükseltin.
  • Çeşitli görevlerde ilerlerken her karakterin eşsiz süper güçlerini serbest bırakın. Iron Man’s Unibeam ile düşmanları patlat ve Kaptan Amerika’nın kalkanı ile adalet adına rakipleri vur!
  • PvP Arena modlarında daha da heyecan verici aksiyonu deneyimleyin, burada en iyi takımınızı dünyaya getirebilirsiniz.
  • Acil yardım misyonuna girdiğinizde bir arkadaşınızın karakterini yanınıza alın!
  • Bir İttifaka katılın ve arkadaşlar edinin. İttifak Fetihindeki diğer İttifaklar ile yarışın ve kendi ekibiniz için şanını eve götürün.
  • Evreninizin varlığını tehdit etmekten kimin sorumlu olduğunu bulmak için daha önce hiç görülmemiş benzersiz hikayeler yaşayın!
  • Yeni Avengers, Inhumans ve hatta Spidey’in Düşmanlarını içeren Özel Görevlerde oyna!

MARVEL Future Fight Mod APK

MARVEL Future Fight’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

MARVEL Future Fight Mod APK Download INDIR

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir