MARVEL Battle Lines Hileli Mod Apk

MARVEL Battle Lines Mod Apk , ünlü çizgi romanlara dayanan mükemmel bir kart geliştirmedir. Yaratılan rekreasyon, sıkılmayacağınız 100’den fazla tanınmış kötü adam ve kahramandan oluşur. Bunlardan herhangi biri kişi grubuna girebilecek. Belirli seçenekler karakterleri kullanarak, katılımcı düşman kuvvetlerine karşı mücadele edebilecektir. Belirtilen zaferi elde etmek için kahramanların yeteneklerini titizlikle kullanmak iyidir. Ayrıca mücadele için mükemmel bir teknik ve teknik geliştirmelisiniz. Oyuncunun ileriye heyecan verici bir oyun için hazır. Spor, Marvel evreninin takipçilerini memnun edecek.

MARVEL Battle Lines – özellikle Marvel çizgi romanlarına dayanan yeni kart rekreasyonu. Bu mücadelenin geliştiricisi Kore stüdyosu Nexon’du. Oyuncular mükemmel bir iş çıkardı ve 100’den fazla tanınmış süper kahraman ve muazzam kötü adamdan beyinlerine girdi. Katılımcıların her biri grup içinde yer alabilir. Karakterlerin süper güçlerini kullanarak, kişi rakip eşyalarla yüzleşir. Zafer kazanmak için, koğuş yeteneklerini yetkin bir şekilde kullanmalı, mücadele yöntemleri ve teknikleri geliştirmelidir.

MARVEL Savaş Hatları – öncelikle tanınmış MARVEL evrenine dayanan sıra tabanlı rol yapma rekreasyonu. Spor yazarlarının planına yanıt olarak bir zar tipi uzay aracı çöktü ve hayatta kalan kahramanlar evrende uyum ve barışı canlandırmaya başladı. Başka bir durumda, MARVEL Battle Lines APK MOD kesinlikle süper kahraman evrenine özgü geleneksel şemalara ve modalara karşılık gelir.

MARVEL Battle Lines, komedyen e-kitap evreninin tüm takipçileri, bir felaketin meydana geldiği yer için iyi bir ödül ve bu nedenle her bölüm karıştırıldı ve artık gruplar dünün yeminli düşmanlarını kapsayabilir. Meydan okuma mekaniği meydanlarda taktik dönüş tabanlı savaşlar ile tahsil kart rekreasyon türü içinde yapılır. Çok çeşitli tanıdıklar ve asla çok fazla karakter, herhangi bir savaşta en iyi güverteyi toplayabileceğiniz anlamına gelir. Etkili bir şekilde, güzel grafikler ve farklı özellikler de iyimser bir oyun uzmanlığı ekler.

MOD APK ÖZELLİKLERİ

  • sınırsız para
Bağlantılar İndir

Mod Apk

GOOGLE PLAY DA İNDİR

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir