MARVEL Battle Lines 2.23.0 Mod APK Full indir

MARVEL Battle Lines Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 3.9 puan aldı, toplam 27075 kişi oy kullandı.

genel bakış

Destansı bir aksiyon kart oyununda en sevdiğiniz Marvel Süper Kahramanlarına ve Süper Kötü Adamlara katılın! Güçlü desteler yapmak için Marvel kahramanlarını ve kötü adamlarını bir araya getirin!

Kozmik Küp, Marvel Universe’deki yepyeni kart oyununda paramparça oldu! MARVEL Savaş Hatları Modunda kaosa dalın . Süper Kahramanlar ve Kötü Adamlar, Avengers, Galaksinin Koruyucuları, Örümcek Adam ve daha fazlası dahil olmak üzere bu aksiyon kart oyununda birleşmelidir. Efsanevi kahramanlara katıl, parçaları topla ve evreni geri getir!

Önemli

  • Süper Kahramanları MARVEL’den Birleştir
  • Şiddetli düşmanlarla savaş ve evreni kurtar.
  • Marvel çizgi roman sanat stilleri, her karakter portresini bir koleksiyon şaheseri yapar
  • En güçlü ekibinizi oluşturmak için kart desteleri oluşturun.
  • Avengers, Galaksinin Koruyucuları, Savunucular, SHIELD ve çok daha fazlasından Süper Kahramanları ve Süper Kötüleri birleştirin!
  • Stratejinizi belirleyin: üç kart alın ve rakibinize saldırın

MARVEL Battle Lines Apk APK

MARVEL Battle Lines’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir