Marshmello Music Dance 1.3.7 Apk Full Mod for Android

Marshmello Müzik Dansı hakkında özet 1.3.7 APK + Mod for Android

ad Marshmello Müzik Dansı
Yayımcı
En son sürüm 1.3.7
Platformlar Android 5.0
paket com.game.jam.dj.marshmello.music.dance
İndirme: Orijinal Marshmello Müzik Dansı APK

Sevgili dostlar, size Marshmello Müzik Dansı APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Müzik Android Oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Marshmello Music Dance MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. Düzenli olarak en iyi uygulama için oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.4, toplam 16.898 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Resmi Marshmello Android Oyununu şimdi oyna !

Dinleyin ve Marshmello’nun yeni albümü Joytime III ile birlikte çalın!

EDM, Rap, Hip Hop, Rock, Elektronik – Marshmello’nun tüm hit şarkılarını tek bir oyunda ve her hafta yeni şarkılar ve karakterlerle çalabilirsiniz!

Tüm şarkıları çalmanıza yardımcı olacak yeni karakterler toplayın! Güçlü bir takım oluşturun ve bu ritimleri ezin! Yeni güçlü karakterleri keşfetmek ve kilidini açmak için göğsünü aç! Efsanevi Marshmello’yu alacak mısın?

Oyunu daha zor hale getirmek için sadece hızı artıran müzik oyunlarından bıktınız mı? Aşırı zor uzman ritim oyunlarından sıkıldınız mı? Herkes için seviyelerimiz var! Zirveye dokunun!

Önemli

  • Karakterleri topla
  • Birden fazla şarkı boyunca en üste ilerleyin
  • Ücretsiz Günlük sandıklar
  • Oyuncu kartlarını topla
  • En yüksek puanı geç
  • Eğlenceli, sezgisel mekanik

Marshmello Music Dance Apk indir Oyunu oyna

Marshmello Music Dance’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.3.7 sürümündeki yenilikler

  1. Şimdi yeni seviyeler oyna!

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Chess Time Pro 3.4.3.39 – Android online chess game update +free Download

Download Chess Time Pro 3.4.3.39 – Android online chess game update + free Chess Time …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir