Mars: Mars 27 Apk Full Mod for Android

Mars hakkında özet : Mars 27 APK + Mod for Android

İsim Mars: Mars
Yayımcı Pomelo Oyunları
En son sürüm 27
Platformlar Android 5.0
Paket içeriği com.pomelogames.MarsGame & hl = en_US

Genel Bakış

Sevgili dostlar, sizlere Mars: Mars APK’sinin son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Aksiyon Android Oyunudur ve 5.000.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

oyuntakip.com da barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. Mars için önerilen yaş : Mars MOD 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,5 puan aldı ve toplam 191,734 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

MarsCorp, ilk gönüllü grubunu Mars’a heyecan verici bir göreve götürmeye hazır! Yepyeni jetpacklerimizden birinde Mars’ın etrafında uçun ve orada neler olduğunu keşfedin.

“Mars’a Bir İnsan Koymak Ne Olursa Olsun” programının bir parçası olarak, MarsCorp’un Mars’a insan uçuşlarını nihayet uygulanabilir kılmak için yeterince köşeyi kesen ilk şirket olduğunu duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Sözde “profesyonel” astronotlar size “Aklı başında kimse o şeyle uzayda yolculuk etmez” veya “O jet pack’in yakıtı yaklaşık 30 saniye sürer” gibi şeyler söyleyecektir, ancak bunların yanlış olduğunu kanıtlayabilirsiniz! İşte tarih yazma şansınız!

Öne Çıkanlar

  • Bir jetpack ile Mars’ı keşfedin.
  • Mars’ın en büyük manzaralarında özçekimler yapın.
  • Hızlı Planlanmamış Demontajlardan Kaçının.
  • İyi eğlenceler

Mars: Mars APK Mod Son Sürüm İndir

Mars: Mars’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

Download (indir)

 

Download Mars: Mars Mod Apk v27

Google Play

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan kurulum moduna aldığınızda endişelenmenize gerek yok. Otomatik modda her gün gönderilen tüm dosyaları virüsten koruma yazılımıyla tarıyoruz.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyiciyi kullanmanızı öneririz.

  •  Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketindeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum sürecini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosyaları indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

27 sürümündeki yenilikler

Hata düzeltmeleri

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir