Map My Ride GPS Cycling Riding 20.8.1 Apk for Android Full

Harita My Ride GPS Bisiklet Sürme Mod bir Sağlık ve Fitness Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 132.358 kişi oy kullandı.

genel bakış

İster fitness seyahatinize ister deneyimli bir koşucuya yeni başlıyor olun, yolda kalmak ve hedeflerinize ulaşmak için motive olmak için gereken özellikleri ve araçları bulacaksınız. Özelleştirilebilir Eğitim Planları, kişiselleştirilmiş koçluk ipuçları ve koşmayı daha kolay hale getirin. Sağlık ve zindelik konusundaki ortak bağlılığınızı destekleyen 60 milyondan fazla sporcudan oluşan bir topluluktan ilham alın.

Önemli

  • Parça doğrudan Android Wear cihazınızdan çalışır ve gerçek zamanlı olarak görsel, dokunsal ve ses ilerleme güncellemeleri alın.
  • Üstün bir deneyim, koşularınızı geliştirmek için daha fazla veri ve rota takibi için Zırh Altında ayakkabılarını uygulamaya bağlayın.
  • Google Fit, Android Wear, Garmin, Fitbit, Jawbone ve daha fazlası dahil olmak üzere en yeni uygulamalarla ve çoğu giyilebilir cihazla senkronize edin.
  • Kalori alımınıza ve yanığınıza kapsamlı bir bakış için MyFitnessPal ile bağlanarak beslenmenin kontrolünü elinize alın

Bu sürümü yüklemek için SAI Uygulamasını kullanın .

İndirme: Map My Ride GPS Cycling Riding Apk APK

Harita My Ride GPS Bisiklet Binme indirmek için bağlantı yerleştirmeden önce, biz bağlantı kontrol, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Harita benim yolculuğu gps bisiklet sürme hakkında özet APK

ad Harita My Ride GPS Bisiklet Sürme
Yayımcı MapMyFitness Inc.
En son sürüm 20.8.1
Platformlar Android 5.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir