Manor Cafe 1.69.12 Apk + Mod (Unlimited Stars, Coins, Lives) for Android Full

Oyuna genel bakış

Manor cafe apk mod Bu eski ve modası geçmiş restoran konağını satın aldığınızda bir rüya gördünüz: bar, yemek salonu ve bahçe gibi tüm güzel parçaları dekore ederek ve yeniden açarak tüm ihtişamını geri getirmek. Restoran müdürü Meg ve öfkeli şef Bruno ile tanış ve sürükleyici hayatlarının bir parçası ol! Oyun ve maç-3 seviyeleri yendi ve kafeterya süslemek için yıldız kazanmak. Hareket ederken ilgi çekici hikayeyi ortaya çıkarın, heyecan verici karakterlerle tanışın ve lezzetli yiyeceklerin kilidini açın! Eğer bulmaca oyunları, ev ve mutfak tasarım oyunları hayranı iseniz, Manor Cafe sadece sizin için bir oyun!

Eşleşen eşyalar hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! Tüm maç-3 oyunları arasında, Manor Cafe mod onlarca güçlü güçlendiriciler, süper güç ups ve benzersiz hikayesi, komik karakterler ve açık bir restoranın canlı atmosferi ile özel bir yere sahiptir! Manor Cafe’nin çılgın dünyasında asla sıkıcı bir an yaşamayacaksınız! Diğer kafe oyunlarından ve maç 3 oyunlarından farklı kılan şey, sadece son derece muhteşem dekor öğeleri veya lezzetli yemek menüsü değil, aynı zamanda üç ve kafe makyajını birleştiren benzersiz oyun! Odalar ve arazi scapes için en iyi fikirleri bulmak ve restoran alanı bir ev gibi hissediyorum yapmak!

Önemli

  • Eşsiz tasarlanmış maç-3 seviyeleri yenmek için öğeleri takas ve maç!
  • Tasarım becerilerinizi gösterin ve restoranı harika dekorlarla yenileyin!
  • Gizemi ortaya çıkarın ve birçok ilginç karakterle heyecan verici bir hikayenin bir parçası olun!
  • Lezzetli yiyeceklerin kilidini aç ve yeni tarifler öğren!
  • Manor Cafe çevrimdışı oynayabilirsiniz

Download Manor Cafe Mod APK

Before placing the link to download Manor Cafe, we checked the link, it’s working. If you suddenly cannot download, please let us know via comments or through the feedback form.

Ne var ne yok

  1. YENİ SEVİYELER! Eğlenceli ve zorlu 40 yeni seviye sizi bekliyor!
  2. YENİ GÖREVLER! Bıraktığınız hikayeyi indirin ve devam edin!
  3. Oyun geliştirmeleri ve küçük hata düzeltmeleri

Mod İndir
GOOGLE PLAY DOWNLOAD
 

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir