Maleficent Free Fall 8.4.0 Full Apk -Mod- Data for Android

Maleficent Free Fall hakkında özet

ad Zararlı serbest düşüş APK
Yayımcı Disney
En son sürüm 8.4.0
Platformlar Android 4.2
paket com.disney.maleficent_goo
İndirme: Orijinal zararlı serbest düşme APK

Sevgili dostlar, size OBB ile Zararlı Serbest Düşme APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Puzzle Android Oyunudur ve 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com  üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Maleficent Free Fall MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy kullanmaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.6, toplam 489.377 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Disney’in # 1 hit oyunu Frozen Free Fall yaratıcıları yepyeni bir maç 3 bulmaca-macera, Maleficent Free Fall geliyor! Disney’in destansı canlı aksiyon filmi Maleficent’ten esinlenerek, daha önce hiç görmediğiniz gibi heyecan verici ve zorlu hedeflerle muhteşem bir yolculuğa çıkacaksınız!

Önemli

MAÇ ÜZERİNE KOYU BÜKÜM 3 – Basamaklı tarakları tetiklerken ve orijinal hedefleri fethettiğinizde, 3 veya daha fazla eşleşme oluşturmak için büyülü değerli taşlar tahtasını değiştirin ve kaydırın!

KÖTÜ BİR BAŞLANGIÇ VAR – İlk bölümünüz genç Zararlı olarak başlayın, anlatılmamış hikayeyi keşfetmek, kuzgunun kilidini açmak, Diaval ve birçok gizemli sürprizleri keşfetmek için harita üzerinde yolculuk!

MALEFICENT’İN GÜCÜ – Aynı renkteki değerli taşları anında yok etmek için Maleficent’in yeşil büyüsünü yapın, Tahtayı aşağı kaydırıp yeniden düzenlemek için Diaval’ı çağırın veya tüm satırları ve sütunları temizlemek için dikenli dalları dökün! Yol boyunca daha fazla eşsiz güçlendirmenin kilidini açın ve Maleficent’in intikam alma arzusunu yaşayın!

Maleficent Free Fall’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir OBB’yi indir

Maleficent Free Fall OBB nasıl kurulabilir

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.disney.maleficent_goo” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  •  Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

8.4.0 sürümündeki yenilikler

  1. 40 YENİ SEVİYE
  2. Moor Kitabı’nda 40 yeni seviyeye meydan oku!

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Lily’s Garden 2.9.0 – puzzle and management game “Lily’s Garden” Android mod Download

Lily’s Garden v2.9.0 + Mod – Lily’s garden puzzle and management game for Android Normal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir