Download Magnus Trainer 1.7.185 Full Apk +Mod for Android

Magnus Trainer hakkında özet

ad Magnus eğitmen APK
Yayımcı Magnus oyna
En son sürüm 1.7.185
Platformlar Android 4.4
paket com.playmagnus.development.magnustrainer
İndirme: orijinal Magnus Trainer APK

Magnus Trainer Mod Kurulu Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 500.000’den fazla cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı, toplam 5.958 kişi oy kullandı.

Satranç uzmanları ve oyun tasarımı uzmanları tarafından hazırlanmış benzersiz, güzel oyunlar oynayın. Magnus Carlsen ve dünyanın önde gelen diğer satranç oyuncularının oyunlarına dayalı premium derslerle satranç becerilerinizi geliştirin. Tüm oyunlar ve dersler, tümü yıllarca koçluk deneyimi olan Magnus Carlsen ve deneyimli Grand Masters ekibi tarafından oluşturuldu.

Magnus Trainer, satranç öğrenmeyi her seviyedeki oyuncular için kolay ve ilgi çekici hale getirir. Mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için düzenli olarak yeni oyunlar güncellenir ve eklenir ve her hafta yeni teorik dersler ekliyoruz.

Her mini oyunda, yeni başlayan ve ileri seviyedeki tüm satranç oyuncularının becerilerini geliştirmek için zorlu bir uyum bulmalarına olanak tanıyan düzinelerce seviye vardır. Daha önce hiç satranç oynamamış olanlar bir dizi tanıtım dersinin temellerini öğrenebilirken, daha deneyimli oyuncular çeşitli oyun sonlarını kapsayan gelişmiş taktik ve stratejilere erişebilirler.

Önemli

  • Her birinde düzinelerce seviye bulunan birden fazla benzersiz, başlangıç ​​dostu mini oyun.
  • Eşsiz ve yenilikçi oyun tasarımı, temel satranç becerilerinin eğlenceli ve etkili bir şekilde geliştirilmesini sağlar.
  • Yeni başlayanlara ve ileri seviyedeki oyunculara hitap eder.
  • Tüm zamanların en büyük oyuncusundan satranç öğrenin!

Magnus Trainer’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  •  Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.7.185 sürümündeki yenilikler

  1. FIDE Çevrimiçi Steinitz Anıtı 2020 – Bölüm II

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

The Amazing Spider-Man 2 1.2.8d – Spider-Man 2 Android game + data Download

The Amazing Spider-Man 2 is the second version of the incredibly beautiful and amazing Spider-Man game …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir