Download Magnus Trainer 2.0.6 Apk Full Mod for Android

Magnus Trainer hakkında özet

ad Magnus Trainer
Yayımcı
En son sürüm 2.0.6
Platformlar Android 4.4
paket com.playmagnus.development.magnustrainer
İndirme: orijinal Magnus Trainer APK

Sevgili dostlar, size Magnus Trainer APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Tahta Android Oyunu ve 500.000’den fazla cihazda yüklü. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Magnus Trainer MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı ve toplam 6.126 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Satranç uzmanları ve oyun tasarımı uzmanları tarafından hazırlanmış eşsiz, güzel oyunlar oynayın. Magnus Carlsen ve dünyanın önde gelen diğer satranç oyuncularının oyunlarına dayalı premium derslerle satranç becerilerinizi geliştirin. Tüm oyunlar ve dersler, tümü yıllarca koçluk deneyimi olan Magnus Carlsen ve deneyimli Grand Masters ekibi tarafından oluşturuldu.

Magnus Trainer, satranç öğrenmeyi her seviyedeki oyuncular için kolay ve ilgi çekici hale getirir. Mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için düzenli olarak yeni oyunlar güncellenir ve eklenir; her hafta yeni teori dersleri ekliyoruz.

Her mini oyun, yeni ve deneyimli tüm satranç oyuncularının becerilerini geliştirmek için zorlu bir uyum bulmalarına olanak tanıyan yeni başlayanlardan ileri seviyeye kadar düzinelerce seviyeye sahiptir. Daha önce hiç satranç oynamamış olanlar bir dizi tanıtım dersinin temellerini öğrenebilirken, daha deneyimli oyuncular bir dizi oyun sonu esasını kapsayan gelişmiş taktik ve stratejilere erişebilirler.

Önemli

  • Her birinde düzinelerce seviye bulunan birden fazla benzersiz, başlangıç ​​dostu mini oyun.
  • Eşsiz ve yenilikçi oyun tasarımı, temel satranç becerilerinin eğlenceli ve etkili bir şekilde geliştirilmesini sağlar.
  • Yeni başlayanlara ve ileri seviyedeki oyunculara hitap eder.
  • Tüm zamanların en büyük oyuncusundan satranç öğrenin!

En son sürümü indirin

Magnus Trainer’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna soktuğunuzda endişelenmenize gerek yok. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize ulaşın. Sana yardım edeceğiz.

2.0.6 sürümündeki yenilikler

  1. Yeni teori dersleri

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Dan The Man 1.10.60 – popular arcade game “Dan the Man” Android mod Download

Dan The Man v1.10.60 + Mod – Dan The Man’s popular and wonderful game for Android …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir