Magic Tiles 3 7.038.002 Apk + Mod for Android (Full)

Magic Tiles 3 Mod bir Müzik Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 1,410,623 kişi oy kullandı.

Oyuna genel bakış

Dünyanın en iyi piyano oyunlarından birine hazırlanın – Size özel.

Magic Tiles 3 apk , dünya çapında 100 milyondan fazla oyuncuya sahip olan 2019’daki binlerce ücretsiz oyun arasında en sevilen piyano oyunlarından biridir.

Önemli

  • Gitar, piyano ve diğerleri gibi daha fazla enstrümanla çalabileceğiniz bant modu.
  • Savaş modu, oyuncuların dünyanın dört bir yanındaki başkalarıyla rekabet etme fırsatı yaratır ve bu da Magic Tiles 3 ™ ‘ün çevrimiçi olarak benzersiz bir piyano olmasını sağlar.
  • Özellikle, savaş modunun gelişmiş özelliği – özel maç – arkadaşlarınızla ve istediğiniz herhangi biriyle doğrudan rekabet etmenizi sağlar.
  • Yüksek kaliteli piyano şarkıları ve sık sık güncellenen bazı popüler pop müzik
  • Kullanıcıları dünyanın en üst sıralarında yer almak için vurma hızlarını geliştirmeye iten zorluk modu.

İndirme: Magic Tiles 3 Apk APK

Magic Tiles 3’ü indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
GOOGLEPLAY DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir