Magic Rush: Heroes 1.1.261 Full Apk-Mod Android

Magic Rush: Heroes hakkında özet

ad Sihirli acele: kahramanlar APK
Yayımcı
En son sürüm 1.1.261
Platformlar Android 4.0
paket com.moonton.magicrush
İndirme: Original Magic Rush: Heroes APK

Sevgili dostlar, size Magic Rush: Heroes APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Rol Oynayan Android Oyunudur ve 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Magic Rush: Heroes MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.4, toplam 1.121.295 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Savaş geliyor – Hazır olacak mısın? Bu tür bir RTS macerasında krallığını savunmak ve düşmanı şarj etmek için kahramanları çağır!

Magic Rush: Heroes mod , beceri hedefli kontroller, heyecan verici, gerçek zamanlı PvP Ladder Tourney modu, heyecan verici çok oyunculu Dünya Haritası savaşları, basit ama bağımlılık yapan Kule Savunma ve daha fazlasının devrim niteliğinde bir kombinasyonudur! Tek bir olağanüstü oyunda sarılmış birden fazla farklı türün eğlencesini yaşayın.

Önemli

 • Beceri yaparken hedefleri veya yönleri manuel olarak seçin. Sen ateş çağır!
 • Hassas kontrolleri kullanarak düşman becerilerini sersemletmek, susturmak, havaya vurmak, iyileştirmek ve hatta kesmek için saldırıları çağırın
 • Strateji ve hız birleştirir. İkisinde de ustalaşın ve zafer gerçekten sizin elinizde!
 • Yüzlerce farklı beceriye sahip düzinelerce kilitlenebilir kahraman da dahil olmak üzere çeşitli kahraman türleri olarak oynayın.
 • Kahramanlar farklı şekillerde birleştirilebilir ve muhalefeti fırtına ile alabilir.
 • Savunucunuzu ekipman geliştirme, rune kakma ve her türlü silah için benzersiz yükseltmeler ve yeteneklerle yükseltin.
 • RPG’ler ve RTS birleşerek size en iyi Ekipman Sistemini sunar.
 • Oyun alanını düzleştirmek için sıra tabanlı yasak / seçim aşamasıyla küresel, sunucular arası bir PvP Arena’da savaşın.
 • Kendi savaş planınıza bağlı olarak rakibinizin kahramanlarını stratejik olarak yasaklayarak zaferinizi koruyun.
 • PvP dövüşü her sezon için harika ödüller sunuyor!
 • RTS savaşı, kulenizi inşa etmek, teknolojinizi yükseltmek ve düşmanlarınızdan kaynakları yağmalamak için ordularınızı göndermek için size meydan okuyor.
 • Krallığı birlikte savun! Savaşın parçaladığı bu manzarada gelişmek için dünyanın dört bir yanından milyonlarca oyuncuyla ittifaklar oluşturun.
 • RTS savaşları baskın ittifak olmak için düşmanları fethetmenize izin verir!

Magic Rush: Heroes’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.1.261 sürümündeki yenilikler

 1. Hekate: Temel saldırı ve Hades Blessing’ın saldırı hızını biraz artırın
 2. Cerberus: Cerberus’un modelinin hit kutusunu biraz küçültdü. Cerberus’un fiziksel ve büyü hasar bağışıklığı için mekaniği geliştirdi, böylece daha güvenilir bir şekilde çalışacak.
 3. Plütonik Enerji: Alınan kalkanın artan değeri. Kısa bir süre için tekrar tetiklenmeyecek.
 4. Spar: Hareket hızı biraz yükseldi. Temel saldırı hızı biraz arttı.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Disney Mirrorverse 0.13.1 -“Disney Reverse World” role-playing game for Android +data Download

Disney Mirrorverse v0.13.1 – Exciting role-playing game “Disney Reverse World” for Android A fun and …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir