Magic: ManaStrike 1.3.0 Apk Full Mod for Android

Magic: ManaStrike 1.6.0 APK + Mod for Android hakkında özet

ad Büyü: ManaStrike
Yayımcı
En son sürüm 1.6.0
Platformlar Android 4.1
paket com.netmarble.mana

genel bakış

Sevgili dostlar, size Magic: ManaStrike APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com  üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Büyü için önerilen yaş : ManaStrike MOD 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.0, toplam 27.565 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Magic: The Gathering hızlı tempolu, gerçek zamanlı bir strateji oyunu ile buluşuyor! Magic: ManaStrike’ta bugün kendi stratejinizi geliştirin! Magic: ManaStrike, Magic: The Gathering’in geniş evreninde yeni bir savaş strateji oyunudur. Renginizi seçin, birimleri ve büyüleri özelleştirin ve stratejik ustalığınızı dünyaya kanıtlayın.

Önemli

Sihir: Toplama evreninde 5 eşsiz Mana rengi vardır. (Beyaz, Mavi, Siyah, Kırmızı ve Yeşil) Her rengin özelliklerini anlamak ve kendi benzersiz stratejilerinizi oluşturmak zaferin anahtarıdır. Gelgit çevirmek için güçlü büyüler! Rakibinize baskı yapmak için devasa birimler! Bugün kendi destenizi oluşturun.

Magic: ManaStrike’ta 3 dakika içinde dünyanın dört bir yanından herhangi biriyle gerçek zamanlı savaşların tadını çıkarın. Basit dokunma ve sürükleme oyunuyla birimleri çağırın, büyüleri büyütün ve güçlü Planeswalker’lara komuta edin.

İndir Magic: ManaStrike APK Apk Son sürüm

Magic: ManaStrike’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Download Magic: ManaStrike Mod Apk v1.6.0

Google Play

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.6.0 sürümündeki yenilikler

  1. Yeni bir sezon başlıyor! Dünyanın dört bir yanındaki oyunculara karşı şiddetli savaşlara katılın.
  2. Bazı Düzlemciler ve Birimler dengeye ayarlandı.
  3. Kolaylık geliştirildi ve hata düzeltmeleri uygulandı.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir